Jaba78 facebook

Jaba78 facebook

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Vozdra,

Zovem se Samir zivim u Odzaku neznam jesam li se vec jednom predstavio ali od viska glava ne boli. Imam 30 godina zavrsio sam Automehanicarsku skolu u Njemackoj radio i učio sam u ovlastenom Audi i VW Servisu u Göttingenu, nakon završetka škole sam radio u "Auto Servis Senković" ovlaštenom Škodinom servisu. Godinu dana poslje sam otkrio da imam Alergiju na motorno ulje kad sam svaki dan u kontaktu sa njim tako da sam odustao od mehanike i prešao na Informatiku. Nakon toga sam predavao na ECDL kursu informatike koji se održavao u sklopu projekta centra za građansku suradnu i aktivnost iz Odžaka. Danas radim u jednoj njemačkoj firmi kao adminstrativni radnik i prevodilac njemačkog jezika.

Kad sam položio vozački ispit 97. godine u Njemačkoj sjeo sam U BMW E30 320i i vozio ga 10 Godina. Poslje njega sam kupio opet BMW E36 sad sam zadovoljan sa njim ali me koštao puno jer sam se zeznuo pri kupovini.
Za budučnost ne planiram mjenjat marku vozila tak da će sljedeći biti opet BMW. Sto kazu jednom BMW uvjek BMW.

Nick "Jaba ili Jaba78" koristim na svakom Forumu a uzeo sam jednu uzrečicu od Odžačke Legende Redže koj stalno viče "Ja ba" tako da taj nick koristim godinama.

Eto toliko od mene.
Pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top