izrada maske bez znaka golf II ????

izrada maske bez znaka golf II ????

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pozdrav svima imam jedno pitanje za vas, buraz vozi golf 2 diesela i ima normalnu masku sa znakom. Htio bih mu staviti onu bez znaka znam da nije neka skupotinja al sad mu je motor otisao pa je uzeo jos jednog jer mu je tako uletjelo pa me zanima da li je moguće od dvije obicne maske sa znakom napravit jednu bez znaka ? da li je netko vec radio ?:icon_confused:
 
naravno da je moguće ispilaš pored znaka sa obe strane neki 2 cm to jest izbaciš dio gdje je znak pričvršćen i nakon toga uzmeš taj dio koji si ispillo i ispilaš s početka maske zdrava rebra da budu iste dimenzije kao otpilani komad nakon toga lemilicu u ruke i polemi po sastavu sve iznutra uzmeš neki komad plastike stari topiš ga i zalemiš...nako lemnjela uzmješ malo smole i pojačaš sastve da nebi bilo pucanja...s vanje strane ošmirglaš nekim finim papirom ako ima neravnina malo kita al na tanko zakituj ošaljfaj i kasnije prefarbaj tako sam ja sebi radio drži odavno bez problema možde neko ima jednostavnije rješenje ja sam ovako radio ispalo je extra pa sad.....[/u]
 

IGY

Član
ovo sto ti je Dado rekao je sasvim OK
i ako dok kupis crni sprej, kit, set za plastiku, i ostale stvari plus racunajuci tvoj rad, isplatnije ti je uzeti originalnu masku bez znaka 60 KM i miran
mada sam i ja sebi nekad davno to pravio i jos uvijek drzi kod momka kod koga je sad golf a radio sam je prije 4 godine, po istom principu kao sto ti je i dado rekao
 
u pravu je igi sad da sam ravnaš izaće te 50 km ko tamo se sigurno a sad imaš masku u fk za 60 km i rješen problem [/b]
 
Član
sve mi je jasno prijatelj bas nesto kemija sa smolom tako da ce mi samo sprej trebati kita ima i tih ludosti :icon_smile:
 
kad budeš radio gledaj da bude više lemljenja nego da ostane šupljina pa da je puniš kitom jer će ti kit pokazat na prvom suncu tanka je to plastika uvjek radi zato bolje što bolje zalemit da kitovanje bude na minimumu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top