Iznajmljujem stan Sarajevo - Hrasno - Trg Heroja

Iznajmljujem stan Sarajevo - Hrasno - Trg Heroja

Član
Izdajem stan na Trgu Heroja-Sarajevo- Opšt/(ć)ina Novo Sarajevo. U blizini stadiona FK Željezničar.
Stan je 45 m2. Nedavno adaptiran. Namješten.
Pogodno za samce, bračne parove(ne postavljam uslove u smislu bez dijece i sl gluposti) i studente.
Priključci : struja, voda, a telefon po dogovoru.
Dovedena instalacija kablovske(kablovska + internet).
10. Sprat.
U blizini se nalazi veći broj parkinga.
----------------------------------------------------------------------------------------------
Za one van Sarajeva u pitanju je lokacija blizu stadiona Grbavica (FK Željezničar). U Blizini se nalaze Supermarketi, više prodavnica, ugostiteljskih objekata, firmi, apoteke, tržnica/pijaca, škola i sl. U blizini su stajališta gradskog prevoza (Tramvaj, Trolejbus i Autobus)

Sve informacije na tel 061-519-242

STAN JE RASPOLOŽIV OD 15.07.2013.

Cijena 300KM + režije
 
Član
Jeste, taj je neboder najbolji od svih. Jedini koji je dobio nov lift, komplet renoviran, najbolje grijanje od svih nebodera na Trgu + ima Hasan-agu za kucepazitelja koji se brine 100% za neboder. Moje preporuke :)
 
Član
Ovo izdaje moj brat. Do prije 15 dana podstanar je bila moja poznanica. Da nije valjalo ne bi tu bila skoro 3 godine(otprilike).
Ja sam u ovaj neboder ušao zadnji put prije 10 godina.
 
Član
Malo je OFF al hajde brisat ce moderatori :D

Gledo sam ih kako gore, igrao se u njima u ratu i eto do prije godinu zivio u "desetki" godinu dana :)
 
Top