Izjave osiguranika

Izjave osiguranika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
- Odmakao sam se od ruba ceste, bacio pogled na moju punicu i sletio u kanal...

- Nakon razvoda od moga supruga svako opcenje preuzeo je moj odvjetnik ...

- Izmedju ostalog, prije moje prve prometne nezgode i nakon moje zadnje prometne nezgode nisam imao nikakvih prometnih nezgoda...

- Pjesak je odjednom sisao sa nogostupa i bez rijeci nestao ispod mog vozila...

- Morala sam ispuniti toliko obrazaca da bi mi skoro bilo draze da moj dragi suprug uopce nije preminuo...

- Na nekim mjestima je u medjuvremenu pao snijeg. Cesta je stoga mjestimicno bila stvarno klizava. Pokusao sam zakociti. Borio sam se koliko god sam mogao ali nije pomoglo. Udario sam u ogradu i postao "bez svjestan". Tu je bio kraj mojoj svijesti...

- Pregazio sam covjeka. On je priznao svoju krivicu posto mu se to vec jednom dogodilo...

- Na kraju sam zivaca i borim se sa teskim "kastritisom"...

- Kada sam dosao kuci greskom sam skrenuo na pogresni kolni prilaz i udario u drvo koje na tom mjestu kod mene ne stoji...

- Ne znam tko mi je ukrao novcanik s obzirom da nitko od moje rodbine nije bio u blizini...

- Izasao sam na cestu, od jednom je i slijeva i zdesna naislo puno vozila, nisam znao kuda bi i tada su me udarili sa svih strana...

- Vasi argumenti su stvarno slabi. Za takve mucke i izgovore morate traziti vecu budalu, a to tesko da cete naci ...

- Policijsko vozilo mi je dalo signal da se zaustavim . Ja sam nasao stup i zaustavio se...

- Pjesak ocito nije znao u kojem pravcu bi isao, pa sam ga pregazio...

- Danas Vam pisem prvi i posljednji put i ako mi ne odgovorite opet cu Vam pisati...

- Moj sin nije srusio tu zenu . On je samo pokraj nje prosao, a ona je od propuha pala...

- Prihoda od uzgoja stoke vise nemamo. Sa smrcu moga supruga sva stoka je otisla sa imanja...

- Kada sam htio stati na kocnicu, iste vise nije bilo...

- Nije mi potrebno zivotno osiguranje . Zelim da svi budu stvarno tuzni kada umrem...

- Moje vozilo je jednostavno samo islo ravno, sto u zavoju neminovno vodi do slijetanja s ceste...

- Vozio sam unazad niz strmu cestu, probio sam ogradu i udario u kucu. Jednostavno se nisam mogao sjetiti gdje je kocnica...

- Nasa vozila su se sudarila tocno u trenutku kada su se srela...

- Sve racune koje dobijem ne platim odmah jer za to nemam novaca nego ih ubacim u veliki bubanj iz kojega pocetkom svakog mjeseca povezanih ociju izvucem tri koja tada platim. Molim Vas da se strpite dok Vas ne pogodi sreca...

- Na zalost je moj otac podlegao svojoj strascu za lovom, zamijenili su ga sa divljom svinjom i upucali ga...

- Odmah nakon smrti moga supruga postala sam udovica...

- Udario sam sa svojim vozilom o cestovni odbojnik, okrenuo sam se na krov i tada sam izgubio kontrolu nad vozilom...

- Na raskrizju sam imao nepredvidjeni napad daltonizma...

- Drugo vozilo je udarilo u moje bez da mi prethodno najavi svoju namjeru...

- Velikom brzinom mi se priblizavao rasvjetni stup. Pokusao sam ga cik-cak voznjom izbjeci ali me je svejedno pogodio u hladnjak...

- I prije nego sto sam ga udario bio sam uvjeren da taj starac nikada nece stici na drugu stranu ulice...

- Nevidljivo vozilo je doslo niotkud, udarilo u mene i nestalo bez traga ...

- Nakon sto sam navrsio cetrdeset godina, zaspao sam za volanom...

- Cijeli dan sam kupovao biljke. Kada sam dosao do krizanja odjednom mi je izrastao grm pred ocima pa nisam vidio drugo vozilo...

- Kada sam htio udariti muhu dohvatio sam rasvjetni stup...

- Vidio sam kako njegovo tuzno lice polako prelijece ispred mene prije nego sto mi je gospodin pao na krov...

- Vozio sam se normalno cestom kada sam osjetio potrebu da idem na WC. Zaustavio sam se uz rub i krenuo u obliznji grm. Kada sam skinuo hlace protivnik me je od pozadi udario bagerom...

- Konj je presao preko kolnika bez da se prethodno uvjeri da to moze uciniti bez opasnosti za druge sudionike u prometu...

- Bio sam tesko bolestan i dva puta sam skoro umro pa bi mi stoga mogli platiti barem pola osigurane svote za slucaj smrti...

- Posto vise ne zivim sa svojim suprugom, molim Vas da posaljete Vaseg zastupnika da navrati...

- Da li supruga moram prvo ubiti prije nego sto mi isplatite novac?
 
Član
- Nakon razvoda od moga supruga svako opcenje preuzeo je moj odvjetnik ...

- Moj sin nije srusio tu zenu . On je samo pokraj nje prosao, a ona je od propuha pala...

- Posto vise ne zivim sa svojim suprugom, molim Vas da posaljete Vaseg zastupnika da navrati...

meni ova 3 najjaca.... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top