izduvna grana 4-2-1 za kr-a

izduvna grana 4-2-1 za kr-a

Član
Zna li neko nekog majstora sto izradjuje izduvne grane 4-2-1..ovde u sarajevu ja sto znam ljudi traze od 200-250 km da naprave sto je po meni previse..Posto sam digao kompresiju na 14,5 a kod nas gorivo je bas kvalitet pa moram da otvorim izduv sto bolje da ne dolazi do samozapaljenja..
 
Član
Kad nađeš polovnu, cijene se kreću od 150-200 KM.
Bolje ti je da ti je neko ko zna napravi, makar ćeš imati novu granu i promjer cijevi po želji.
 
Uvijek mozes naci kinesku za te pare novu...samo to nije vidilo prave ispusne grane i najcesce vise oduzima nego sto daje...radje trazi polovno nesto tipa supersprint,hartman...
 
Član
znam je ja sam napraviti nije problem variti imam aparat i znam da varim,al mi je problem kako da napravim kacenje na glavu motora.ostalo sve kuim cijevi i vec gotova koljena i varim nije nista toliko komplikovano..al bi nesto radije da mi neko to napravi ko je vec radio.
 
Pa to i je najbitnija stvar...kacenje na glavu i "port match" ako znas sta to predstavlja...takodjer nije bit znati variti,treba biti majstor za te stvari da ti sa unutarnje strane ne ostane "zub" cijevi ili var...jer ako to nisi napravio kako treba ta grana ce samo izgledati kao 4-2-1 a nista dobroga ti nece donijeti...vjeruj mi
 
Član
znam sta pricas drug,razumij ja to sve,kod mene je portovana glava i usisna strana i izduvna i sad je grana manjeg promjera neg otvor na glavi..a kod nas u bih nista konkretno naci sve mi nekako izgeda nidje veze nista da bar lici na nesto.
 
Član
Uzmes izduvnu od abf-a, na njoj za svaki cilindar ide posebno cijev do spojke, osijeces cijevi i zavaris kakve ti hoces, ako je malen otvor prosiris ga
 
Član
E ovako raspito sam se malo kod ovih sto ste napisali,rade grane al nece niko da kaze cijenu,svima je to je komlikovan proces i treba vremrna tek onda se moze cijena reci...tako da cu na kraju morati sam da radim pa ako ne ispadne da valja da ne krivim nikog...svaki prijedlog i savjet dobrodosao
 
Član
Mene je dok sam g60 vozio grana došla 250KM.Ja sam radio 4u1 i mislim da to nije skupo kad pogledas cijene grana na ebayu.
Ja sam prezadovoljan bio sa njom,nemogu reći da sam nešto dobio ali izgubio sigurno nisam.

Kucaj na piku ispusna grana g60 i vidjet ćeš kako je ispala,rasprodaje sad u djelove momak što je to na kraju završilo kod njega.
 
Poslednja izmena:
Top