Izabrana MISS 47. Salona automobila u Beogradu

Izabrana MISS 47. Salona automobila u Beogradu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
miss%20bg%202009%2011.jpg

Da su lepotice neizostavni deo Salona automobila i nije neka novost, ali lepi prizori na svakom koraku nisu dovoljni, i ove godine se čekalo da se Sajam približi kraju i da se proglasi MISS i njene pratilje. Posetioci vole da prisustvuju ovakvim izborima, a izlagači takmičenje hostesa sa svojih štandova doživljavaju kao još jednu reklamu, a najsrećniji i kao pobedu.

Od 40 prijavljenih devojaka ove godine je polovina ušla u finale, od kojih je izabrano „top pet“. Sledi njihov redosled i nagrade koje su osvojile.

MISS 47. MSA je Katarina Barać sa štanda Delta Automoto i brenda fiat. Najlepša devojka je od Beogradskog sajma dobila vaučer od 5oo evra i večeru za dve osobe u restoranu "Diva" koji se nalazi u sklopu Grand Casina.

Prva pratilja je Zorana Katnić, sa istog štanda, a svojom lepotom osvojila je 300 evra. Druga pratilja stigla je sa ševroletovog štanda i zove se Ana Subotić. Osvojila je 200 evra.

Četvrto mesto pripalo je hostesi sa mercedesovog štanda Jasni Jašić, a uz njega i večera za dve osobe u restoranu "Kameleon" u okviru Grand Casina. Peta je Tijana Petronijević, koja će svoju nagradu - takođe večeru za dve osobe, iskoristiti u restoranu "Ginger".

Težak posao izbora pet najlepših od 40 prelepih devojaka ove godine imao je žiri koji su činili: Ognjen Cerović, Delta Generali Osiguranje, Čedomir Brkić, automobilista i novinar, Nevena Vasiljević, prošlogodišnja pobednica ovog takmičenja, Iva Štrljić, glumica i Nikola Hadžinikolić iz grupe "357".

Izvor : Sajam.co.rs
 
Član
Nek vi vidite sa ove sličice da su one predobre,čast izuzecima koji su uživo bili na sajmu :cool:
 
Član
ja sam reko, ne zna se koja je bolja treba...majke mi...mada, 2 moja favorita su sto su bile u Skodu Fabiju Super 2000 i uz Ford Ka novi...(imaju u galeriji) :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top