Italian sam rucnonapravio svoj licni supercar

Italian sam rucnonapravio svoj licni supercar

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Nisam siguran koliko se Vama uklapa ova tema u ovaj podforum, ali ja mislim da sasvim zasluzuje ovakvo mijesto.

Naime covjek (Italian) napravio je svoj supercar, sve je izradio rucno, znaci, sasija, ovjes, volan, upravljacki sistem, kocnice, ustvari jedino sto nije sam napravio to je motor kojeg je "posudio" iz Audia, rijec je o 4.2L V8 motoru, kojeg je izvadio iz jednog "starog" A8 Audia.

Neka fotke kazu ostalo..

Filandi_Uragano_04.jpg


Filandi_Uragano_02.jpg


Filandi_Uragano_01.jpg


Filandi_Uragano_05.jpg


Filandi_Uragano_06.jpg


Filandi_Uragano_03.jpg


Filandi_Uragano_07.jpg


Filandi_Uragano_08.jpg
 
Član
daki je napisao(la):
ustvari jedino sto nije sam napravio to je motor kojeg je "posudio" iz Audia, rijec je o 4.2L V8 motoru, kojeg je izvadio iz jednog "starog" A8 Audia.

S turbinom velicine lubenice
 
Legend
trizex je napisao(la):
daki je napisao(la):
ustvari jedino sto nije sam napravio to je motor kojeg je "posudio" iz Audia, rijec je o 4.2L V8 motoru, kojeg je izvadio iz jednog "starog" A8 Audia.

S turbinom velicine lubenice

Kao celina glava :D

Salu na stranu, mislim da i on ima vremena i novaca, sigurno bi bio u stanju nesto slicno napraviti, on bas ima neki fazon za slicne stvari.
 
Član
Sto jes - jes. A i za gradnju nije nemoguce :D

Neg dosta zajebancije i od mene, mislim da bi mogao, jer je mali pun ideja :)
 
Član
Svaka njemu cast, samo jos da hoce koaj firma da ga sponzorira pa da mu napravi fin oblik od plastike hehe :)
 
Član
Ne svidja mi se auto sprijeda nikako, al ako se njemu svidja, onda dobro :D

Svakako zanimljiv projekat...
 
Član
isto BATMOBIL , a retrovizorima hvata krijesnice po noci (mogo je vala neshto bolje)
 
Putovanja.ba
Administrator
Dajte ba ljudi, cuj mogo je ovo mogo je ono, kolko ljudi radi na jednom autu i koliko bude sukoba izmedju dizajnera i inzinjera, covjek sve sam, svaka mu cast.
 
Član
ma ne kazhem ja - ulozhen je i NOVAC i TRUD i to treba cijeniti ali je rezultat tog ulaganja mogo biti bolji ;)
 
Član
Huhu dobar sa zada je predobar, a prijed mi se nesto previshe i ne svidja u svakom slucaju svaka mu cast :D
 
dobar ako ga je sam sastavljo
samo da mu je jos koji sponzor, il neka marka automobila da ga uzme pod svoje ruke i jos malo da ga oblikuje bio bi strasan
 
Član
ma ima + od mene na reputaciju :D liku svaka cast... valja imat vremena i para da se ovako nesto sastavi... nije ovo bas nesto sitno...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top