Iso Suljić ubio 12 zmija u Srebrenici

Iso Suljić ubio 12 zmija u Srebrenici

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
Za proteklih deset dana Iso Suljić iz Srebrenice ubio je 12 zmija u središtu grada. Samo danas je za jedan sat ubio dvije zmije u ulici Reufa Selmanagića. "Jedna je bila na ulazu u prodavaonicu a druga se sakrila u šupu Hajrije Bajić. Obje su bile duge po 120 centimetara", priča Iso, koji je prošlog ljeta ubio 19 zmija.

Najčešće ih je pronalazio dok je susjedima kosio dvorišta i bašte. Bilo je poskoka, šarki, kao i bjelouški.

"Ne znam jesu li sve otrovnice, ali ih ja redom ubijam. Zmija je zmija", kaže Iso.

Inače zmije su se ove godine u središtu Srebrenice pojavile već prvog toplog dana u veljači dana još dok se snijeg nije bio ni otopio.
 
Član
cc...boze dragi ....

jebote niceg se nebojim ko zmija , jebemti tu zivotnju ,....
hem sto je ruzna,hem sva nikakva ,strasna ma bjezi goni je u qurac:lol:
 
Član
Imaju i one svoju svrhu i nisam za to da se ubijaju kad se naiđe na njih u prirodi negdje ali kad dođe gdje joj nije mjesto ubij govno
 
Član
Srvival ;);) obožavam ovoga lika gledati

a jest ono ima neko ko se boji ali zmija napada tek kada se nadje ugrožena jer i ona čuva otrov sa svoj plijen
ali sve redom ubijati nije lijepo bar za mene
 
Rodak mi imao zmiju kucng ljubimca,i bas je se nebojim,volio sam se igrati sa njom,al sad ove sto su na drugim mjestima,e sa njima neznam kako bi..
 
BHT Ovisnik
moj rođak isto obozava zmije,uhvati ih pa ubaci u bocu i drzi u kuci,imao je predproslo ljeto tako poskoka duze vrijeme,al ubio ga kasnije,naci cu video pa postaviti:cool:
 
Član
odgovor je off, al da se nadovezem za ovog lika sa survivala. redovno pratim emisiju i tesko mi povjerovati da je sve laznjak, sve i da mu posada pomaze, valja opet jesti one sve gadosti....
 
Član
ammel je napisao(la):
odgovor je off, al da se nadovezem za ovog lika sa survivala. redovno pratim emisiju i tesko mi povjerovati da je sve laznjak, sve i da mu posada pomaze, valja opet jesti one sve gadosti....

ma da slazem se ali ima nekih koji su razocarani kao navedeno je da on sve radi kako je snimljeno tj.spava po mocvarama itd.a ne u hotelima :)
Ali i ja se slazem i volim ono pogledati,jbt valja se liku bacati u ledenu vodu,jesti one zivotinje,skakati itd.Mada nisam ni mislio da je ono istina da ostane spavati ili da nema sta jesti jer pored njega ima ekipa koja nosi sa sobom satore,hranu,lijekove itd.ali po meni je sasvim dovoljno ono sto radi :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top