iskustvo oko gewindi

iskustvo oko gewindi

Član
ima li ko ikustva kakve su gevinde ove sto se prodaju na pik marke Jom,raceland, kako se ponasaju na putu,vrijede li tih para?
 
Član
ako ćeš se natezati po zavojima, samo marka dobra ti može pomoći kao što su dečki naveli, ako ćeš samo lagano đuskati onda uzimi one jom ili takve neke u toj klasi, nisu loši za taj keš.
 
Član
ako zakujes auto baaaaaaaassssssss dole onda nije za krivina niti izacega,vjeruj mi.......
 
Član
meni treba da je nisko auto i da se moze dobro vozit po krivinama,jel kod nas slabo pravaca ima
 
Član
vidi neku kombinaciju sportskih opruga i mortizera,ali neces ih moci stelovati.......ja imam KW gewinde ali bas za zakovana auta nije uzivancija,svaka rupa i nerasvnina se osjeti i vracav u krivinama......pricam ti,rub gume i blatobrana 2 mm....
 
Član
aha e moram nesto vidjet,imao sam ja do prije 2 dana extra amortizere i spirale i prodao sam ocu samo gevinde da mogu da ga spustim koliko ja ocu :)
 
Član
Te jeftinije marke nisu neka kvaliteta a i nevjerujem da ce dugo trajati

Razlika kako se auto ponasa na putu od jeftinih marki prema skupima je ko nebo i zemlja

Kao sto ti je receno zavisi sta hoces od auta i sta ti je vaznije dobar izgled ili dobra dinamicka voznja
 
Član
gewinde.....fensi smensi dodatak sa kojim mozes zaboraviti na brze zavoje,neravne ceste i tako dalje.
ko ti god kaze da mu je auto stabilan na gewindama (a ubijen je u pod) laze,ili je izgubio pojam o stabilnosti auta i koliko brzo moze da se ide nekom dionicom.
Stabilno i brzo je relativan pojam i od posmatraca do posmatraca ima drugacije vrijednosti.

za sad samo sto sam vozio jedan auto na gewindama da skoro pa zadovoljava moje apetite je nova buba ali nije ubijena toliko u pod...ali ČEMU onda gewinde???????

da ne pomisli neko da sam ljubitelj ''koza'' auta.... 10god vozim spustena auta i sportske amortizere(NO GEWINDE),ali od kad imam mamojebca ocu malo da uzivam :)
 
Član
kolko para tolko muzike...ima ih jaran, te raceland stavis ako ces lagano kulirat i razbijat kamenac :D brze kroz krivine, pogotovo ako se vise navrne zaboravi, eventualno moze tamo gdje znas cestu i rupe napamet, malo brze... nepoznato, kad naletis, glavom od krov lupis....
 
ja sam imo jeftinije gewinde i bio sam sasvim zadovoljan, te price da ne lezi auto ja neznam na cemu su temeljene...mene sa corsom A i "jeftinim" gewindama nije mogo pratit golf 4 sa oprugama eibachovim...kvalitet? vozo sam ih 2 godine i prodo ih momku i jos uvijek su bile u super stanju...ne bi ih ni skido da nisam nabavio jeftino H&R Monotube gewinde...razlika je sto uz ove H&R pored stabilnosti imas i udobnost do neke granice, a ove jeftine su bile brutalne...konstrukcije prednjeg amortizera je totaaaaaalno drugacija...nije to sad da auto pliva na h&R al jednostavno ljepse upija neravnine...cijenu nekim skupim gewindama pored imena i kvaliteta nekog, cine i mogusnosti stelovanja tvrdoce, odziva....neznam brate, al ja sam bio prezadovoljan...
 
Član
hvala vam,evi iznenada je izletila kombinacija za raceland pa ce mo vidjet ako mogne da se ukompezuje nesto jeftino uzecu ih pa sto bude :)
 
Top