Iskustva kupovine sa pik-a

Iskustva kupovine sa pik-a

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Ako se admini nebune otvorio bih temu da se navedu losa iskustva kupovine sa clanovima pik-a da znamo posto cesto svi mi trgujemo preko pik-a.
Temu sam zamislio tako da se navede ime clana i da link njegovog profila i da ukratko opise zbog cega nezadovoljstvo tj prevario me,laze i sl

Evo ja cu krenuti.

celocupavi http://www.pik.ba/profil/celocupavi/


Lik misli da je pik forum a pored tga je i bezobrazan do bola.Samo postavlja pitanja bez razloga i trosi vrijeme i nakraju kaze nista ajde bla bla.Ugl nepreporucam saradnju jer em laze em je i bezobrazan.


muma97 http://www.pik.ba/profil/muma97/

Prevarant i radi njega sam mogao pokihat glavu.
Nepreporucam saradnju nikako.

Nadam se da se admini nebune.Ako se bune neka brisu a ako tema zazivi samo bih zamolio bez spama vec samo da se navode clanovi pik-a,link njihovog profila na pik-u i kratki opis zasto netreba suradjivati.
Hvala :icon_smile:
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
muma97 http://www.pik.ba/profil/muma97/

Prevarant i radi njega sam mogao pokihat glavu.
Nepreporucam saradnju nikako.
Hvala :icon_smile:

Pa ovaj lik ti je i na ovom forumu, muma ili nesto tako neznam....fokus sivi za zx3, ja se nadam da ste skontali o kome se radi..
 
Član
Pa ljudi imate dojam i na piku i da ostavite komentar uz to, tamo pisite s kim niste zadovoljni.

Ja tako uradim, kad vidite da neko vec ima neki negativni dojam, pazljivo s njim...
 
Početnik
alen_tz je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
muma97 http://www.pik.ba/profil/muma97/

Prevarant i radi njega sam mogao pokihat glavu.
Nepreporucam saradnju nikako.
Hvala :icon_smile:

Pa ovaj lik ti je i na ovom forumu, muma ili nesto tako neznam....fokus sivi za zx3, ja se nadam da ste skontali o kome se radi..

Znam zato sma ga i naveo da upoznam one koji zele poslovati jer ja sam moga glavu izgubiti zbog njegovih lazi. ;)
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
Ako se admini nebune otvorio bih temu da se navedu losa iskustva kupovine sa clanovima pik-a da znamo posto cesto svi mi trgujemo preko pik-a.
Temu sam zamislio tako da se navede ime clana i da link njegovog profila i da ukratko opise zbog cega nezadovoljstvo tj prevario me,laze i sl

Evo ja cu krenuti.

celocupavi http://www.pik.ba/profil/celocupavi/


Lik misli da je pik forum a pored tga je i bezobrazan do bola.Samo postavlja pitanja bez razloga i trosi vrijeme i nakraju kaze nista ajde bla bla.Ugl nepreporucam saradnju jer em laze em je i bezobrazan.


muma97 http://www.pik.ba/profil/muma97/

Prevarant i radi njega sam mogao pokihat glavu.
Nepreporucam saradnju nikako.

Nadam se da se admini nebune.Ako se bune neka brisu a ako tema zazivi samo bih zamolio bez spama vec samo da se navode clanovi pik-a,link njihovog profila na pik-u i kratki opis zasto netreba suradjivati.
Hvala :icon_smile:

Sta ti pises ???? o cemu ti steta sto nisi pokiho glavu... hoces 17-ke bbs-ice za 100 KM dobio si za 100 KM.... sta ti hoces
 
Član
samo na neku negativu idete, dajte ljudi malo oladite s tim, dajte sta lijepo ha ja, nije sve tako sivo valjda :cool:

ja nisam imao problema s pikom (imao sam nekih 20ak transakcija), i smatram ako imas u glavi dovoljno neces ni imati ...niko nikom ne moze uvaliti muda za bubrege ako ovaj to ne prihvati, a ako me neko izlevati , sam sam sebi kriv, zato sto sam konj , jel tako :cool:
 
Član
JA SAM TAJ sa pika muma97 ja sam za felge kupio prije 2-3 mjeseca nego sto cu prodati nesto malo ih vozao.... i ja ih stavio na pik.. ovaj se javio zamjenu za mob i mi smo to zamjenili sve zavrsili i ja otisao u servis da prodam mob ljudi procijenili mob na 150 KM .... i to jedva.... a odkud sam ja znao da su te felge jebane...??? evo sad bas ima felge na prodaju 17-ke ko hoces znaci ide sa mnom gdje god on hoce provjerimo jesul felge ikad udarane ili slicno ako pokaze na masini da su udarane ja ih odma na licu mjesta izlupam ... Toliko Od mene... i raspitaj se malo za mene jesam li ikog ikada zafrkao...
 
Tema ide u negativnom pravcu,pocinje rasprava i svadja ..De sto rece Andel ako te neko izlevati najvise si sam kriv ( bez uvrede Sarajlicu)..Ostavite se rasprave oko feluga,bilo sta je bilo,nemojte vise trgovati jedan sa drugim i mirna bosna..
:icon_exclaim:
 
Član
Dosta sam robe (xenona) prodao preko pik.ba i nisam nikoga prevario do sada. sto se tice kupovine nisam bas puno kupovao ali i to sto sam kupovao ispostovao sam max.
do sada sam imao samo jednu kako bi rekao situaciju, momak iz doboja je narucio da mu postom posaljem xenone sto sam i ucinio i isti dan me lik nazove i kaze drug imao sam nepredvidjenih troskova i ja ih necu kupiti ali cim stignu ja cu platiti postarinu da se isti vrate i tako je i ucinjeno. roba se vratila ja nisam platio nista.
to je moje iskustvo sto se tice pik.ba.

ako imate neko negativno iskustvo mozda je pametnije da isto ostavite na samom pik-u a ne ovdje jer ovdje citamo mi a ne cita sira populacija ljudi koji nisu ovdje registrovani.
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
do sada sam imao samo jednu kako bi rekao situaciju, momak iz doboja je narucio da mu postom posaljem xenone sto sam i ucinio i isti dan me lik nazove i kaze drug imao sam nepredvidjenih troskova i ja ih necu kupiti ali cim stignu ja cu platiti postarinu da se isti vrate i tako je i ucinjeno. roba se vratila ja nisam platio nista.
to je moje iskustvo sto se tice pik.ba.

svaka mu cast;)
mislim,gluposti se dese,ode lova,propadne dogovor,al vecina bi u tom slucaju okrenula ledja,bar je momak transport platio...jesi se malo peglao oko slanja al eto,sta se moze;)
 
Početnik
MuMa je napisao(la):
JA SAM TAJ sa pika muma97 ja sam za felge kupio prije 2-3 mjeseca nego sto cu prodati nesto malo ih vozao.... i ja ih stavio na pik.. ovaj se javio zamjenu za mob i mi smo to zamjenili sve zavrsili i ja otisao u servis da prodam mob ljudi procijenili mob na 150 KM .... i to jedva.... a odkud sam ja znao da su te felge jebane...??? evo sad bas ima felge na prodaju 17-ke ko hoces znaci ide sa mnom gdje god on hoce provjerimo jesul felge ikad udarane ili slicno ako pokaze na masini da su udarane ja ih odma na licu mjesta izlupam ... Toliko Od mene... i raspitaj se malo za mene jesam li ikog ikada zafrkao...
:lol: Vozao si ih vise od godinu ali nema veze.Ja sam rekao za mene si prevarant ali ne sto si sposoban za to vec zato sto sam sam sebi kriv i sto nisam sve detaljno provjerio.Zamolio bih admine samo da obrisu ove njegove nebulozne postove a i moj jer tema je otisla u krivo ;)
 
Početnik
znam ja tu aferu sa felgama i gledao sam ih i felge su bile u totalnom kurcu,sad ja nekrivim ni tebe ni njega nit stajem na iciju stranu,to je do vas bilo kako cete i sta cete,samo znam da su felge pucale ko od stakla,ali opet kazem nekrivim tebe ni nikoga samo onako napominjem ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top