Iritirajuci zvuk

Iritirajuci zvuk

Član
Dakle,radi se o Kadett-u D,1.6 dizel.Problem je sljedeci:kada auto radi na leru,cuje se neki cudan zvuk kao da negdje nesto lupa,kucka,ili kad kocim taj isti zvuk se cuje,a kad stisnem gas,sve normalno.Isto,kada zaljuljam auto,tada se pojacano cuje.Zna li netko do cega je?
 
Član
Tesko reci, mozda kvacilo ili mjenjac. Cujeli se kad zaletis auto i naglo pustis gas ?Iz kojeg se djela auta cuje?
 
Član
Zaboravio sam napomenuti i kada smotam punim,isto se cuje.

Cuje se iz prednjeg dijela vozila,a to kad zaletim i naglo pustim gas,nisam obrac'o paznju,sutra cu probati,mrsko mi sada ici u garazu :icon_smile:
 
Član
Onda ti je nesto do motora. Mozda ventili ;)

Nemozemo ti mi drug vako nikako pomoc odvezi ti to majstoru ;)
 
Član
I ja imam sličan problem na Golfu. Netko mi reče da remen udara u nešto...Isto samo na leru..Pozz
 
Član
ma ici ce svakako za par dana na tehnicki,pa ce vjerovatno tu reci sta je.Samo pitam sta bi moglo biti :icon_smile:
 
Član
Brate, jesi ti dobro pritegao safove na tockovima???

Verovatno ces se nasmejati, ali pogledaj...
 
Član
Na golfu ako je dizel i ako se cuje na leru malo ruzno i cim stisnes gas malo, prestane, onda ti je malo otisao spaner mikro remena. To im je boljka. A sto se tice kadeta moze biti da cuje Podizac,a moze biti leteci lezaj na radilici, hoce da kucka kad je otisao, na leru kucka, kad stisnes kvacilo i na leru udjes u krivinu i tad zakucka, kad dodas gas tad se umiri jer se pojaca pritisak, isto tako hoce na paljenju da zakucka pa prestane ili slabije nastavi kuckati ali pogotovo na jutarnjem paljenju, ako je tako onda moze biti leteci lezaj... Ali opet ovo je napamet, to treba poslusati pa bi se znalo sta je...
 
Član
hvala kolega,auto u ponedjeljak ide na tehnicki,ja necu biti tu,pa cu napomenuti dedi da ga odveze kod nekog da to vide,iritirajuce je postalo krajnje.
 
Top