IRC - Tim Škoda UK predstavio automobil za sezonu 2011

IRC - Tim Škoda UK predstavio automobil za sezonu 2011

Član
20110114024350_photo_0.jpg


Nakon fabričkog tima Ford, na manifestaciji Autosport Internation u Birminghamu, otkriven je automobila Škoda Fabia S2000 tima Škoda UK. Boje tima ove godine braniće talentovani Andreas Mikkelsen. 21-godišnji Norvežanin otkrio je svoje planove za predstojeći Rallye Monte Carlo...

20110114024350_photo_1.jpg


"Na listi prijavljenih takmičara ima mnogo dobrih imena, a mnogi od njih nastupaju samo na Monteu. Na drugu stranu, neki vozači moraju misliti na celu sezonu, i treba da osvoje prve bodove u šampionatu. Dosta posada došlo je sa ciljem da pobedi, ali tradicionalnim učesnicima je potreban dobar rezultat i ne mogu puno rizikovati. Ako ne budem grešio, mogu očekivati dobar plasman." - istakao je Mikkelsen.

20110114024350_photo_2.jpg


Za Škoda UK prošle godine je nastupao Guy Wilks, koji je osvojio i nekoliko podijuma. "Mislim da ćemo nastaviti tamo gde je Guy stao. Mislim da imamo snažan tim. Automobil izgleda odlično, i mislim da će takvi biti i rezultati." - zaključuje Mikkelsen.


VIDEO - Test Andreas Mikkelsen:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=IJXMbvvOMMg&feature=player_embedded[/video]
 
Top