Iphone

Iphone

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zna li neko u Sarajevu radnju u kojoj se moze kupit Iphone, a da to nije Apple centar ? Znaci radnja , da dobijem garanciju i sve, da li ima to ?
 
Član
blindery je napisao(la):
Zna li neko u Sarajevu radnju u kojoj se moze kupit Iphone, a da to nije Apple centar ? Znaci radnja , da dobijem garanciju i sve, da li ima to ?

Imash na carsiji 3-4 radnje , imash imamex itd itd .
 
Član
Hvala Diablo , nisam bio siguran za Imamex ,da li ima ..
Znas li slucajno okvirnu cijenu u tim radnjama ? 3G 16Gb ?
 
550-600KM Iphone u Sarajevu , uzimam neku okvirnu cijenu , jer je prije 3-4 mjeseca bio 650KM pa mu je sigurno malo i spala cijena ;)
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
550-600KM Iphone u Sarajevu , uzimam neku okvirnu cijenu , jer je prije 3-4 mjeseca bio 650KM pa mu je sigurno malo i spala cijena ;)

Za te pare mozesh naci jedino polovan , 3g 8gb koji nije bash u dobrom stanju .

blindery sutra ti mogu pogledati kad pa da ti javim sutra navece
 
Član
ovisi jel zelis fabricki otkljucan ili zakljucan pa da je JBkan? JA svoj nov platio 900 km doduse prije 6-8 mjeseci, u radnjama je isto toliko mislim, evo ja sam uzeo kod ovog momka 062 555 552 nazovi i pitaj ima sve :D a cijena perfektna
 
Član
Astra je napisao(la):
ovisi jel zelis fabricki otkljucan ili zakljucan pa da je JBkan? JA svoj nov platio 900 km doduse prije 6-8 mjeseci, u radnjama je isto toliko mislim, evo ja sam uzeo kod ovog momka 062 555 552 nazovi i pitaj ima sve :D a cijena perfektna

aha, hvala ;)
 
Član
ma to je 3g s.mada su poskupili ponovo kako je izasla nova verzija softvera 3.1 koji se trenutno ne moze otkljucat.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top