IPhone 3GS kopija

IPhone 3GS kopija

Član
Zanima me da li je neko imao priliku da koristi IPhone 3GS kopiju i kakva su iskustva sa njim?

Nije valjda da niko nije imao ovaj mobitel :D
 
Član
ima kod mene drug... sto se tice izgleda od pozadi gledano isti iphone, sprijeda je malo manji display, ima veoma los touch, ima gravitacione senzore sto nije lose i ima WI-FI sto je dobro....:D

ja imam pravi 3G sa 16GB i mogu ti reci da se manis kopija jer imao sam svakakvih mobitela od nokia preko samsunga,htc-a pa do sony ericsona i vjeruj da ni jedan nije kao iphone... imas oko 150 000 aplikacija ukupno za njega...:D bolje ti je kupiti iphone 2g nego kopiju 3g....:D
 
Član
ja sam imao 3GS kopiju jednu od boljih ako ne i najbolju
velicina izgled sve isto samo nema logo ozada tj jabuku
od opcija sve imao Wi Fi TV 2 kamere karticu do 8 GB
java 2.0 ma sve sve . . . touch screen jako brz i precizan
placen oko 300 km ali extra stvar ;)

Nedavno ga prodao i trenutno trazim iPhon 3GS orginal.
 
Član
Ima u mene brat taj telefon..iskustva ne znam jer ev vec duze vrijeme trazi punjac i bateriju da kupi nema nigdje...
 
Član
0g1 je napisao(la):
ja sam imao 3GS kopiju jednu od boljih ako ne i najbolju
velicina izgled sve isto samo nema logo ozada tj jabuku
od opcija sve imao Wi Fi TV 2 kamere karticu do 8 GB
java 2.0 ma sve sve . . . touch screen jako brz i precizan
placen oko 300 km ali extra stvar ;)

Nedavno ga prodao i trenutno trazim iPhon 3GS orginal.

i mozes reci kad imas kopiju da nije to to... ima mi drug kopiju sa svim oznakama i jabukom i slovima i sve isto kao na mom al kad uzems u ruku onda vidis razlike....
apple proizvodi imaju najbolje touchove na svijetu (iPhone, iPod, iPad)... mozes naci 3G za nekih 400 maraka i vjeruj da ce te dobro sluziti dok ako uzmes neku kopiju da bi kupio dobru trebas dati oko 250-300 km...:D :icon_smile::icon_smile:
 
Član
Znači ovako: izgled je manje-više isti, i najveća mana je touch , što znači kad bi htio da kupiti prvo bi trebalo da vidim kakav je touch, jel radi normalno ili moraš stisnut k'o konj
Mene aplikacije manje-više zanimaju odnosno ne zanimaju, mobitel mi služi za pričanje i nekad sms poslat, 99% mi za to služi
 
Član
Nedavno gledao nekakvu kopiju 3g, i fakat je prelose urađena, sto se tice touch screena u banani je, totalno je neosjetljiv i neprecizan... Osim toga OS koji koriste je takodjer u banani, nema nekih osnovnih funkcija, ti rece da ti sluzi za razgovaranje, onda mozes uzet i glumit sminkera, al ja bi onda radje isao na G4 jer je dosta ljepsa od G3, al ako planiras kucat sms-ove, morat ces posvetiti određeno vrijeme kucanju dok se ne skontas na losi i neprecizni touch screan...


GOLF TZ je napisao(la):
ima kod mene drug... sto se tice izgleda od pozadi gledano isti iphone, sprijeda je malo manji display, ima veoma los touch, ima gravitacione senzore sto nije lose i ima WI-FI sto je dobro....:D

ja imam pravi 3G sa 16GB i mogu ti reci da se manis kopija jer imao sam svakakvih mobitela od nokia preko samsunga,htc-a pa do sony ericsona i vjeruj da ni jedan nije kao iphone... imas oko 150 000 aplikacija ukupno za njega...:D bolje ti je kupiti iphone 2g nego kopiju 3g....:D
Kakav ipohe i bogovi, iphone je nista drugo nego sminkerski mob, koji je prenabildan cijenom... Kada pogledas placeno- dobiveno, daleko je on od isplativosti ;)
 
Član
ErRoR je napisao(la):
Nedavno gledao nekakvu kopiju 3g, i fakat je prelose urađena, sto se tice touch screena u banani je, totalno je neosjetljiv i neprecizan... Osim toga OS koji koriste je takodjer u banani, nema nekih osnovnih funkcija, ti rece da ti sluzi za razgovaranje, onda mozes uzet i glumit sminkera, al ja bi onda radje isao na G4 jer je dosta ljepsa od G3, al ako planiras kucat sms-ove, morat ces posvetiti određeno vrijeme kucanju dok se ne skontas na losi i neprecizni touch screan...

Ih šminker sa kopijom Iphone :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Meni je ispala neka prilika za taj mob, i pitam za iskustva sa njim, uopšte ne znači da ću da ga kupim, prvo ću ja to da vidim kako radi, kakav je kvalitet i to sve, pa ako mi se tad svidi možda uzmem
 
Član
uzmi kopiju sa losim touchom pa ces se pravo izjebati dok napises poruku

@error ne slazemo se ti i ja...i ja sam tako mislio dok ga nisam kupio...prije iphone imao SE xperia i bas sam mislio da je dobar mob ali iphone je puno bolji samo je mana sto ti za sve treba aplikacija...neki kazu da na 3G nemas, snimanje, bluetooth, MMS...sve to uima samo se skinu aplikacije...:D
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
uzmi kopiju sa losim touchom pa ces se pravo izjebati dok napises poruku

@error ne slazemo se ti i ja...i ja sam tako mislio dok ga nisam kupio...prije iphone imao SE xperia i bas sam mislio da je dobar mob ali iphone je puno bolji samo je mana sto ti za sve treba aplikacija...neki kazu da na 3G nemas, snimanje, bluetooth, MMS...sve to uima samo se skinu aplikacije...:D
Naravno da se ne slazemo, kazes da je dobar, jest dobar, zavisno na sta gledas, na koje opcije, za novce koje ces platiti Iphone G4 16gb ili 32gb,a to je negdje oko 2 milje, mozes uzet N97 i za kusur si mozes kupit Golfa keca dizela ;) I za koriva ti ostane xd I jos nesto Iphone se kod nas ne prodaje sluzbeno, tako da na sluzbenu garanciju koju dobijes mozes zaboraviti, a izbrojao si 2 milje ;)


@Jusuf, pa jbga druze, moze se reci sminker, je ja taj fon smatram nista drugo nego "skupa sminka",a danasnje kopije su gotovo indenticne orginalu, tako da ce malo tko skontat jel orginal ili laznjak dok je tebi na uhu... ;)
 
Član
ErRoR je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
uzmi kopiju sa losim touchom pa ces se pravo izjebati dok napises poruku

@error ne slazemo se ti i ja...i ja sam tako mislio dok ga nisam kupio...prije iphone imao SE xperia i bas sam mislio da je dobar mob ali iphone je puno bolji samo je mana sto ti za sve treba aplikacija...neki kazu da na 3G nemas, snimanje, bluetooth, MMS...sve to uima samo se skinu aplikacije...:D
Naravno da se ne slazemo, kazes da je dobar, jest dobar, zavisno na sta gledas, na koje opcije, za novce koje ces platiti Iphone G4 16gb ili 32gb,a to je negdje oko 2 milje, mozes uzet N97 i za kusur si mozes kupit Golfa keca dizela ;) I za koriva ti ostane xd I jos nesto Iphone se kod nas ne prodaje sluzbeno, tako da na sluzbenu garanciju koju dobijes mozes zaboraviti, a izbrojao si 2 milje ;)


@Jusuf, pa jbga druze, moze se reci sminker, je ja taj fon smatram nista drugo nego "skupa sminka",a danasnje kopije su gotovo indenticne orginalu, tako da ce malo tko skontat jel orginal ili laznjak dok je tebi na uhu... ;)

iPhone 4 kosta oko 1200 maraka...o kakve 2 milje pricas... ja kazem da kupi 3G koji ce ga izaci oko 400 maraka a znace da ima dobar mob...:D o ukusima medju autima se neda raspravljati tako isto i medju telefonima...:D :icon_smile::icon_smile:
 
Član
Danas sam skontao da nisam šminker i da mi se ne sviđa ni jedan IPhone, ni original a ni kopija :lol::lol::lol:
Ja sam old school i ipak više preferiram tipke, nije touck za moje gubave prste :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
jusuf je napisao(la):
Danas sam skontao da nisam šminker i da mi se ne sviđa ni jedan IPhone, ni original a ni kopija :lol::lol::lol:
Ja sam old school i ipak više preferiram tipke, nije touck za moje gubave prste :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Jako lijepa odluka ;)
 
Top