Intercooler Golf mk3

Intercooler Golf mk3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ovako u pitanju je Golf 3 93. gp sa 1.9 TD motorom, znaci cisto turbo dizel bez interkulera. E sad da li neko zna koliko bi se snage moglo dobiti njegovom ugradnjom, i koliko bi to otprilike love izaslo. Kad sam kupio golfa bio je lijen na startu ubi boze, pa sam onda to odvezao majstoru da malo pregleda bos-pumpu, i kad ju je malo sredio situacija se znatno popravila, ali valjalo bi mu jos malo snage, pa eto...
 
neces dobit neku snagu na tom motoru i s tom turbinom.imam ja 1.9TD Intercooler u mk2 i ide fino. repariraj ti turbo tu ti je snaga.pozz
 
Legend
pa mozda mu je dobra turbina, ako je na startu lijen onda je sigurno bosch pumpa, jer se turbo kod njega pali na nekih 1900 2000 obrt tako da ne vuce na visim obrtajima onda bi vjerovatno bila turbina.. ovako ne znam..

ja bih ti preporucio da odes kod zufera (u visoko) da ti reparira bosch pumpu i nastima je kako treba, onda odes na otpad raspitas se koliko kosta komplet IC sa svim nosacima plastikama ha fu i stavis ga.. osjetit ces razliku, pogotovo na vecim brzinama sigurno..

npr za mk2 je to nekih 100njak km (intercooler) za mk3 ne znam stvarno al nije puno vise sigurno..
 
Član
Da se razumijemo, auto ne ide na zrak vec na gorivo. Mislim da bi prvo trebao staviti IC, onda reparacija i stelanje bosch pumpe stim da treba dosta gorivo "odvrnuti". Sa naknadnom ugradnjom IC-a nije strano da se pojavi veca turbo rupa jer sa tim setupom imas duze cijevi i IC koje prvo turbina treba ispuniti pa tek onda da dođe do usisa motora.
 
ma ti 1.9TD motori nisu za deranja oni vuku vec na malim obrtajima tak da ga ne moras u crveno, jedino ako ne valja turbo onda nece vuc i malo se pojaca pumpa da ne cadi puno
 
Legend
kad povecas gorivo
logicno je da ce vise cadit..
stoga opet kazem
ako ne vuce pri vecim obrtajima, il mu ne valja turbina, il ne dobija dovoljno goriva (sto se osjeti i na nizim obrtajima..)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top