instrument tabla

instrument tabla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pozz radio sam instrument tablu standardnu od keca.izvadio stare sijalice i ugradio ultraljubicastu neonku,koliko znam sto je bjelo pod tom neonkom treba da bljesti,al u tabli ne,vec bljesti narandasta sekundarica od sata i narandasti rimski brojevi i rezerva od rezervara koja je takode narandasta,ostalo se nist nevidi.e sada ako neko zna koja je to farba narandasta da bljesti pod tim svjetlom,nek napise pa da ofarbam sve kazaljke i brojeve,unappred zahvalan;)
 
ne drug nisam fulio,slucajno se nasla neka bjela zica tuj i ona bljesti al brojevi i kazaljke nista.a nije kut problem jer onda nebi ni narandasta bljestala.mislio sam da je to pojacam svjetlost na prekidacu,isto samo narandasta jos vise bljesti. vjerovatno je do bjele u tabli
 
Član
moras nastimati ugao pod kojim ce ti neonka svjetliti, sto se farbe tice to ti je farba za makete, imas kupiti u Merkatoru 3-4 KM, a tvoji bjeli brojevi ne svijetle zato sto su mat, nije reflektirajuca povrsina
 

IGY

Član
DiAbLo je napisao(la):
IGY je maher za te stvari , a treba ti modelarska farba i treba biti dobar ugao ...

kaj da ti velim ima iza mene neki 30-tak odradzenih tabli
prije par dana kotova bila mercedes 180 od kolege sa posla slikam pa stavim to mi je najzahtjevnije do sad bilo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top