Informatičari su najgori vozači u Velikoj Britaniji

Informatičari su najgori vozači u Velikoj Britaniji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Vauxhallinsigniavxr3.jpg

Ukoliko želite prevoz do kuće, nemojte pitati informatičara da vas odbaci - jer su radnici iz ovog sektora označeni kako najgori vozači, pokazuje istraživanje britanske osiguravajuće kuće "Čerčil auto osiguranje", a prenosi Miror.

Rezultati istraživanja su pokazali da su britanski informatičari u protekle tri godine imali najviše saobraćajnih nesreća, dok su farmeri imali najmanje ispisanih kazni.
Direktor pomenute osiguravajuće kuće Toni Čilkot kaže:
"Broj nesreća koju su izazvali informatičari povezan je sa velikim umorom i dugotrajnim radnim vremenom koji je tipičan za tu profesiju. Ti ljudi su uglavnom umorniji od drugih nakon posla".

Evo kako izgleda lista:
1. Informatičari
2. Direktori prodaje
3. Kuvari
4. Studenti
5. Lekari
6. Agent za nekretnine
7. Inspektori
8. Savetnici
9. Frizeri
10. Socijalni radnici
 
Član
Ovo "najgori" bi ja stavio pod navodnike. Imaju najvise udesa, al ne znaci da lose voze. Mozda samo brze voze od drugih, ovo je jedna od statistika na onaj fol, koje pokazuju i da su zene bolji vozaci od muskaraca. A u to me niko nece ubjediti...
 
Pa jbg ima veze.Ovi monitori i zracenja i sjedenje po 6,7 sati u komadu sigurno da tesko pada i na psihicku i fizicku spremu.Znam kad se navece skidam sa kompa jbt pa sav pokocen,oci bole,sranje,jos ja sam prosjecan korisnki,mogu misliti kako je ljudima kojima komp donosi kruh,npr. graficki dizajneri kad dobiju j*en deadline pa valja sjedit za kompom 10-15 sati dnevn,oooooj hljeebe,ne mogu ni zamisliti.

Ja ne bih npr. sa Deyom sjeo nikad (vise) :D:D
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Ovo "najgori" bi ja stavio pod navodnike. Imaju najvise udesa, al ne znaci da lose voze. Mozda samo brze voze od drugih, ovo je jedna od statistika na onaj fol, koje pokazuju i da su zene bolji vozaci od muskaraca. A u to me niko nece ubjediti...

Ne mora znaciti da voze brze nego su jednostavno najvise psihicki optereceni,ne mogu se fokusirati na voznju od umora sto rezultira nezgodama u saobracaju.
 
Član
GTI 16V je napisao(la):
Ne mora znaciti da voze brze nego su jednostavno najvise psihicki optereceni,ne mogu se fokusirati na voznju od umora sto rezultira nezgodama u saobracaju.

Nije nemoguce ni da je to razlog, al to ovdje nigdje ne pise. A ja znam nekoliko informaticara koji vole stisnuti po gasu :D

Vjerovatno je kombinacija vise faktora upitanju, a ostalo zavisi od osobe do osobe...
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
Ne mora znaciti da voze brze nego su jednostavno najvise psihicki optereceni,ne mogu se fokusirati na voznju od umora sto rezultira nezgodama u saobracaju.

Nije nemoguce ni da je to razlog, al to ovdje nigdje ne pise. A ja znam nekoliko informaticara koji vole stisnuti po gasu :D

Vjerovatno je kombinacija vise faktora upitanju, a ostalo zavisi od osobe do osobe...

Ma sve je to individualno..Nije bitno kakva ti je profesija ako si antitalenat za voznju i obrnuto,bas kao sto nije bitan ni spol!!
 
ma fali ovdje jedna skupina, koja treba biti na prvom mjestu... a to su britanski penzioneri:D gorih vozaca nema, sve babe u fiestama, corsama i roverima, ali najgore je kad skrene u pogresnu traku na auto-putu, ili npr. kroz selo vozi 150kph, kupi sve zivo ispred sebe:icon_biggrin:
 

MTR

Član
ziku deje , starog programera :lol::lol::lol::lol:

ovi sto voze inace , oni su najgori :lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top