Info o oprugama i amortizerima mk3

Info o oprugama i amortizerima mk3

Član
Pozz raja, da li ovo moze na mk3 tdi 97 kaze lik da su bile na mk3 gt koliko te spustaju opruge ako spustaju:D ovako na slici mi cudno, inace islo bi na 16" i kakve su h&r opruge inace?
slika-101773-2011-11-1320394476-velika.jpg

slika-101773-2011-11-1320368701-velika.jpg
slika-101773-2011-11-1320379743-velika.jpg


http://www.pik.ba/artikal/2024637/golf-2-i-3/
 
trazi da ti cojk napise brojeve sa opruga i amortizere i potrazi po netu za koje je to auto konkretno...i tu ces odma vidjet i kolko spustaju i sve...inace ovo ti nisu same opruge na slici nego i amortizeri isto H&R...znaci kompletan ovjes i vrijedi puno para...ja da ti nov nabavim ovakav kosta oko 450eur, pa ti gledaj...pozuri ovo ce ti se prodat...ovo je smjesna para...znam da na golf 3 odgovaraju do neke godine od golfa 2...tako da provjeri po tim brojevima...
 
Član
I ja trazim opruge i amortizere za golf 2 i ovo mi je bas upalo u oci jer je smijesna cijena...samo da je neko da provjeri jel sve ok...
 
Član
pricao sam ja sa likom kaze da su ok...mada i meni na slikama niesu bas...neznam...gledao sam cijene po ebayu amortizeri po 250 eura...neznam sto je ovo ovako jeftino S:
 
Član
jos podavno sam ja ovaj oglas gledao na piku, znaci vec dugo se prodaju

na slikama ne izgledaju bas u dobrom stanju, potruhlo, al mozda izgled vara :icon_confused:
 
ne znam kolko je vas kupovalo opruge i amortizere polovne...? stvarno me cude ovi neki komentari...protruhlo i to...ovaj set kosta 450eur...to je prva klasa kvalitet...to se ne kvari tako lako...kupis nove i ako jednu zimu budu na kolima bice u ovakvom stanju...to ej sve povrsinska hrdja...znaci izgled nije mjerilo ispravnosti...odes pogledas amortizere i opruge, vidis vracajul kako treba vidis da li je neka opruga bas protruhla da bi mogla puknut ili samo povrsinski i tako odlucis...ja sam uzimo gewinde koje 10puta gore izgledaju...ocistim fino, razradim navoje, malo nafte, malo wd-a, malo celicna cetka ako treba i onda i prelakirat na kraju ako treba zastitit i eto super seta...ne tvrdim ja da je ovo ispravno, ali kazem ne treba osudjivat...i dalje JAKO mi je glup komentar Zasto je jeftino? pa kad je skupo nece niko da kupi kaze skupo, kad je jeftino nevalja ni tad...ljudi bi samo da gledaju s guzice, po piku i da ocjenjuju "strucno"...da je covjek stavio realnu cijenu od recimo 200-250eur svi bi rekli Ma ovo je Bosna ko ce dat tolke pare, kad imaju same opruge za 80KM.....
 
Član
ja isto trazim opruge za mk3 97 god i mislim da nepasu opruge od mk2 na mk3 96/97god mislim da neke druge idu sad neznam koje ako ima neko vise inf neka prica :lol::lol:
 
Top