Infiniti G37

Infiniti G37

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
g37-gl2.jpg


Nekoliko mjeseci prije službenog otkrivanja na salonu u Los Angelesu, Infiniti je predstavio prvu fotografiju kabrio izvedbe modela G37 Coupe...

Zasada je poznato kako će novi model koristiti trodijelni sklopivi tvrdi krov, ali i da će za pogon biti zadužen 3.7 V6 motor snage 330 KS. Prodaja u SAD-u započinje početkom sljedeće godine, a ubrzo zatim očekuje se i na Starom kontinentu. Tamo će se pridružiti modelima G37 Sedan, G37 Coupe, EX37 i FX, čija europska avantura započinje u listopadu ove godine.
 
Član
Ma jsta, nece lotto, al oce me opizdit grom...ajde barem cu biti pun energije, mogu izbacit aku, samo kleme prikopcam na jaja haha :D
 
Član
vidjeo sam i ja tebe u anaisovom autu....cudno mi sto ne sjedas na prednje sjedalo, odma trcis na zadnju klupu ? Zasto fele, crni fele ? :D:D:D:DD:
 
Početnik
aaaa, uh! kako ovo zgodno i sexy izgleda... ubilo se za nekog ekvatorskog naselja... krivudave ceste, litice, a ispod njih pjescane plaze... samo, sal oko vrata se ne preporucuje, zbog dogadjaja sa isidorom dankan... hahahahaahah

eeee, ja, on, troje djece nazad (jedno drugom do uha), vjetar u kosi i zivot u autobuskoj skoljci na temeljima...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top