imam problema sa muzikom

imam problema sa muzikom

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Trebam pomoc prije mjesec mi je izgori JVC al integralno eh sada sam stavio drugi cd player pioneer i imam problem sada nema mi bass nikako a na pojacalu mi se pali non stop protect lampica kad jace pojacam a i kad malo pojacam krci mi sad sta bi moglo biti jel protect se pali molim vas pomagaj te
 
Član
hahahahahahahahahaahhaa mah igy znas li ti sta bi moglo biti da nije pojacalo joj kako mi je krivo ocami
 
Putovanja.ba
Administrator
Ma jok jarane kakav caraudio. Evo ti ovdje otidji.

IsmariusAudio
Ismar Djozo
Smaila Sikala 2 Buljakov Potok 061 276312.
 

IGY

Član
Fele je napisao(la):
Ma jok jarane kakav caraudio. Evo ti ovdje otidji.

IsmariusAudio
Ismar Djozo
Smaila Sikala 2 Buljakov Potok 061 276312.

moj majstor i ja ga preporucujem momak radi ko sat, a to je tebi pojacalo otislo papa
 
Putovanja.ba
Administrator
Eto odes kod Ismara i kazes da te poslo Igor i Mirza (sivi polo) i eto spomeni mene sa Mirzom dolazio sa reklamu :lol:
 
Član
mah resio sam ba kakav caraudio i ismarius unio u kucu pojacalo i wufer i akomulatro skopco sa drugim kablovima ma trese mi se zidovi jos bolje grmi u kuci hehehhe izgleda da mi instalacija u auta negdje osla nesto nisam dobro uradio ovde u kuci sa tanjim kablom bolje trese pa cu sve ponovo i deblje kablove u autu promeniti hvala vam svakako
 
Član
ma bjezi samo ti improviziraj kad jednom planes nemoj se igrati nije ti to moja sierra da se nezna nista u njoj pa neplane neznas ti ko ja praviti to neigraj se idi neka ti ljudi naprave ba
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top