IMAM JEDNO OZBILJNO PITANJE??????

IMAM JEDNO OZBILJNO PITANJE??????

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ZNAM DA NIJE MOŽDA, NI MJESTO NI VRIJEME ZA OVE GLUPOSTI, ALI ŠTA SE MOŽE URADITI PO PITANJU U OVOJ DRŽAVI KAD ŽENA ZLOSTAVLJA MUŽA, I FIZIČKI I PSIHIČNI? BEZ NEKI GLUPOSTI MOLIM LJEPO AKO ĆE NEKO OGOVARAT JER JE SITUAACIJA OZBILJNA. SAMO DA SE ZNA NISAM OŽENJEN :)
 
Član
Valjda prijaviti policiji :icon_rolleyes:

Ima ovdje nekog teksta za citati...
http://www.otac.ba/index.cfm?WebScr=1074
 
Administrator
punisher je napisao(la):
ZNAM DA NIJE MOŽDA, NI MJESTO NI VRIJEME ZA OVE GLUPOSTI, ALI ŠTA SE MOŽE URADITI PO PITANJU U OVOJ DRŽAVI KAD ŽENA ZLOSTAVLJA MUŽA, I FIZIČKI I PSIHIČNI? BEZ NEKI GLUPOSTI MOLIM LJEPO AKO ĆE NEKO OGOVARAT JER JE SITUAACIJA OZBILJNA. SAMO DA SE ZNA NISAM OŽENJEN :)

sto bolan galamis, pisi malim slovima
 
Član
ono sam slučajno velikim, nego ne mogu ostat više normalan vazda skiči ne more se spavat, a on pizda neće da se rastavi, još joj ko puko film i zovnula brata bildera nekog da bije muža, mislio sam ga upucat mater joj *****
 
Član
Malo kulture... (al hajd, shvacam te, ljut si :))
Ti kao "posmatrac" mozes samo policiju da zoves.
Ostalo je na drzavi, a znas kakva nam je drzava...
 
punisher je napisao(la):
ono sam slučajno velikim, nego ne mogu ostat više normalan vazda skiči ne more se spavat, a on pizda neće da se rastavi, još joj ko puko film i zovnula brata bildera nekog da bije muža, mislio sam ga upucat mater joj *****

Direkt MUP jarane pa nek se rijesi nece se zastarit samo otidji danas je gore nasilje u obitelji nego covika ubit
 
Tebi ako smetaju ti prijavi policili za uznemiravanje. a isto kako ide i tuzba za zlostavljanje muza nad zenom tako i u suptonom smjeru moze. zakon nije definisao striktno da se samo muskarci mogu tuziti za zlostavljanje :)
eh druga je stvar sto je kod nas narod zatucan, primitivan i to ce prvo naici na ismijavanje pa onda ce dalje ici..
 
Član
Death_beat je napisao(la):
Tebi ako smetaju ti prijavi policili za uznemiravanje. a isto kako ide i tuzba za zlostavljanje muza nad zenom tako i u suptonom smjeru moze. zakon nije definisao striktno da se samo muskarci mogu tuziti za zlostavljanje :)
eh druga je stvar sto je kod nas narod zatucan, primitivan i to ce prvo naici na ismijavanje pa onda ce dalje ici..

tako ti je jarane, da nisam vidio i ja bi se smio, čovjek mi je legenda, dobričina pa mi krivo, a da je moja prodo bi joj bubrege i uzeo ferarija nekog
 
Član
ma kakav mup
nema od toga nista i da je tuzi
to su dugogotrajni procesi
tako da jedino da se oni odsele
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top