Imali kakav susret za BMW u BiH ??

Imali kakav susret za BMW u BiH ??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
wigen je napisao(la):
Npr. neki dan sam htio sam napravit angel eyes (samo prstenove) iako ih je relativno lako i jeftino nabavit na eBay-u, ali sam se htio sam pozabavit time... i na kraju mi niko nije znao reći u kakvoj vrsti prodavnice da tražim one tzv venecijanere ili ti ga plastične cijevčice od kojih se sve to radi tako da ću ili uzet nove farove ili samo ringove na netu, a baš sam to htio napraviti sam.

To ti je isto ta šipka za štelanje žaluzina, samo što je okrugla. Imaš ih za kupiti u Baumaxu.

Evo tek sad ugledah, ova tema je vec 2 puta vadjena iz pepela :lol:
 
Član
imate stranice u mom potpisu balkanske bmw clubove :) a miting je u organizaciji jedan da se dogodi na podrucju hercegovine mostar ili ljubuski ali tek kad zagrije malo
 
Član
ima brate ,nama je profa govorio kako domena preko googla se neplaca...pa gledajte nesto ...sretno
 
Član
evo pricali smo skoro ja i semo tj. 335i za neki meeting na ljeto, svi ljubitelji bmw-a na jednom mjestu, jos se ne zna tacno datum;)
 
Član
hehehhe i bez mene bice lom svakako dobro druzenje sve fino i kulturno ,trebacemo nac mjesto da svakome nebudne daleko nebi trebalo bit problem .
pa nek svako nesta predlozi sta bi se moglo pojst,a kad ste vec rekli da ce bit pice u planu nema auto vozit pa da se ostane preko noci...
 
Član
335i je napisao(la):
hehehhe i bez mene bice lom svakako dobro druzenje sve fino i kulturno ,trebacemo nac mjesto da svakome nebudne daleko nebi trebalo bit problem .
pa nek svako nesta predlozi sta bi se moglo pojst,a kad ste vec rekli da ce bit pice u planu nema auto vozit pa da se ostane preko noci...


nije valjda da nedolaziš na ljeto u BIH
 
Član
koki+ je napisao(la):
335i je napisao(la):
hehehhe i bez mene bice lom svakako dobro druzenje sve fino i kulturno ,trebamo nac mjesto da nikome ne bude daleko, nebi trebao bit problem .
pa nek svako nesto predlozi sta bi se moglo pojest,a kad ste vec rekli da ce bit pice u planu nema auto vozit pa da se ostane preko noci...


nije valjda da nedolaziš na ljeto u BIH

ja dolazim sigurno za ljeto ali neznam sa kojom masinom
 
hehe pa zar se to nezna sa bembarom :icon_smile::icon_smile:. BMW se voli a ostala postiju

imao sam priliku da vozim bmw 850 300ks i mogu da kazem da je jedno veliko ZLO od auta
 
Član
d3j4n0v1c je napisao(la):
koki+ je napisao(la):
Har3 je napisao(la):
Ja govorim burazeru da kupimo E 30, za njeg vec ima para :D on hoce 5icu [e34 ja mislim], pa tako da skuplja jos kes :)

ja vozim e-30 bolji je nego e-34 ono je veliko nemože se igrati s njim

e moj brate, nemozes tako za e34 da kazes. respet seriji 3 bmw-a ali nema nista bez 5-ce. a sa 5-com ako treba da te naucim kako se igra sa njim samo navrati kada bude nas skup subotom u modrici, sledeci je 18.10.2008, tako da navratis...;)

svaki bmw je lijep na svoj nacin,to je bas posebna vrsta vozila,ali kockica je opet nesto drugacije samo po sebi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top