Imali kakav susret za BMW u BiH ??

Imali kakav susret za BMW u BiH ??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Postojeli gdje BMW susreti ili neki forum ,chat ????

nisam naletio ni jedan club u BiH.
 
Član
@koki+
BMW scena u BiH nije tako razvijena da imas neki dobar forum ili portal gdje se vlasnici istih druze... nazalost...
jedino ti ostaje da pokrenes nesta ali vjerujem da ce biti sve tesko jer nema vozaca BMW puno...
 
Član
e moj koki, mi smo trebali neki pokrenuti i napraviti stranicu...al nemamo nikoga strucnog ko bi to napravio, posto je malo ko od nas informaticar i zna to uradit...i jos valja obezbijediti domenu...a to se placa...
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
e moj koki, mi smo trebali neki pokrenuti i napraviti stranicu...al nemamo nikoga strucnog ko bi to napravio, posto je malo ko od nas informaticar i zna to uradit...i jos valja obezbijediti domenu...a to se placa...

ja sam čuo sa je skoro bio neki susret u Zenici bili samo E-30
Bilo je oko 20 auta .

Bilo bi dobro da se počnemo negdje okupljati možda vikendom.
odatle početi pa valjda ispadne iz toga i neki club
 
Član
kad smo kod bmw-ova, maloprije mi jedna cura iz svicarske, poznanica. obecala da ce mi na ljeto kad dodje ovamo dati da provozam njenu m5-icu,ako ne izradi... ;D
 
Član
emir_89 je napisao(la):
kad smo kod bmw-ova, maloprije mi jedna cura iz svicarske, poznanica. obecala da ce mi na ljeto kad dodje ovamo dati da provozam njenu m5-icu,ako ne izradi... ;D

Ako budeš probo onda ćeš doživiti pavi DRIFT
 
Član
5,0 motor, 400 KS

ma joj, dovoljno sto je rekla, ne nadam se ja toliko :D al eto, ak sta bude,dobro i jes...
 
Član
emir_89 je napisao(la):
5,0 motor, 400 KS

ma joj, dovoljno sto je rekla, ne nadam se ja toliko :D al eto, ak sta bude,dobro i jes...

eeee 400 KS za zadnjom vučom ako se toliko nenadaš onda ću se moliti za tebe heehehe
 
Član
koki+ je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
5,0 motor, 400 KS

ma joj, dovoljno sto je rekla, ne nadam se ja toliko :D al eto, ak sta bude,dobro i jes...

eeee 400 KS za zadnjom vučom ako se toliko nenadaš onda ću se moliti za tebe heehehe

hehe moli se,molicu se i ja, pa mozda i upali :D

<br />
<b>Fatal error</b>: Cannot redeclare class databaseEngine in <b>/home/bhtuning/public_html/inc/db_mysqli.php</b> on line <b>13</b><br />
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top