Imal iko da se razumije u minarelli 49cc masine, treba mi pomoc?

Imal iko da se razumije u minarelli 49cc masine, treba mi pomoc?

nemoj drug da se ljutiš , kad si do sad dao milju maraka i preko toga, sto onda ne otjeraš Stanku pa nek uzme on možda i stoju ,al će da ti napravi ljudski ,nevrijedi živaca posao ...
 
Član
Sarajlija071 je napisao(la):
nemoj drug da se ljutiš , kad si do sad dao milju maraka i preko toga, sto onda ne otjeraš Stanku pa nek uzme on možda i stoju ,al će da ti napravi ljudski ,nevrijedi živaca posao ...

zato sto tako necu nista naucit ;) ... nisu zivci problem kad radis nesto sto te stvarno interesuje ;)
 
Član
nisam jos ... 2 dana je radio dobro, ubrzanje malo slabo u odredjenim dijelovima al maximalna hladno 98 na pravcu ... poslje tog odjednom poce da zeza, mislim da je nesto sa prenosom problem ... danas sam bas naso veoma dobru pomoc i poprilicno sam siguran da ce ovo dan dva skut bit u pogonu ... treba samo jos nadurat tih dan dva :D ... poslje tog farbanje, jos neko sitno doradjivanje ... u sustini ja mislim da cu morat ulozit jos nekih 400-500km da ga dovedem u zeljeno stanje i abd da uspijem u svim namjerama, vrijedice svake marke :cool:
 
Top