Ilma auto - Jelah

Ilma auto - Jelah

Član
Pozz,

zanima me da li neko ima iskustva ili poznaje nekoga da je kupovao ili gledao polovna auta u Ilmi iz Jelaha.
Navedena firma ima auto otpad i prodaje polovne automobile. Zanima me kakva su auta i da li su auta tipa bez packe, a ono sastavljen od tri auta, ili kako kazu za stanje da je zaista tako.

Hvala
 
Mi smo uzeli w211,nije sastavljan sigurno,ostavio ga muftija u racun za novijeg i mi ga uzeli odma poslije toga,valjda sreca.Bilo je par E klasa taksi,svi sredjeni ofarbani,ali odma mi je receno da su taxi,korektno od njih.
 
Član
Kako ti reknu tako i jeste, korektni su 100%, nikad nisam cuo da su nekog prevarili, nisam kupovao auta ali dijelove jesam i nemam primjedbu.
 
Član
Ovo je sve kako su ti rekli, nisu sastavljana, dosta auta uzmu u racun, ali zna vala biti krseva haos, a sto se tice dijelova stvarno su skupi
 
Legend
ILMA AUTO radio dosta sa njima korektni maksimlano, slazem s eza cijene, ali jbga da je bilo gdje drugo da se kupi nebi iso njima ..
 
dobro pazi. jelah je jedno od podrucja koje je bilo stradalo u onim poplavama ;)
druze očigledno neznas gdje se nalazi njihov salon tako da nemoj pricat da su njihova vozila bila poplavljena samo da napomenem da je u Maglaju trebalo bit jos jedno 7 metara vode da bi salon od Ilme poplavilo ;) tako da njihov salon nije bio ni blizu poplave samo da se zna
 
Član
dobro pazi. jelah je jedno od podrucja koje je bilo stradalo u onim poplavama ;)
Matuzici i Doboj su stradali, Ilma salon je daleko od Matuzica i auta nisu poplavljena 100% ako su bila u salonu
Inace, mislim da nijedan salon nije poplavljen, svi su bili podaleko, u doboju je par zakacila voda al su izvukli auta
 
Član
Za dijelove su nenormalno skupi, ali nekad imaju na stanju što niko drugi nema, pa ni ovlašteni servis.
 
ma nisam ni rekao da je konkretno njihov salon bio poplavljen, niti da znam da to oni prodaju.
ali je cinjenica da je na tom podrucju bilo dosta poplavljenih auta. po jeftinoj cijeni ovi masovni prodavci otkupljuju od ljudi kojima je auto poplavljeno, prepravljaju i prodaju dalje kao normalno auto, i veca je vjerovatnoca da ce se to desili u podrucjima gdje su bile poplave, nego u podrucjima gdje nisu. pa kazem da treba pripaziti.
i ja sam trenutno u potraznji za novim autom, pa prolazim kroz sve ove muke..
 
Član
Ma i to za dijelove je istina 50-50

Jaran je za Passata 5+ uzeo komplet unutrašnjost za 300 km kod njih,bukvalno nova bila,iz 2005 Passata došla.
 
Top