illegal street racers cars crushed

illegal street racers cars crushed

<iframe title="YouTube video player" width="480" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/zadq9usA2SQ" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 
ooooj nemoj, ovo sam juce gledo, neko mi je poslo na fb-u, ako cete mi vjerovat disanje mi je otezalo dok sam ovo gledo, znas ono kad ti zafali daha, pa moras duboko udisat, kad zaplako nisam, jedna od najodvratnijih scena kad onom EG-u cupa motor i to je cini mi se h22, koliko sam skonto po deklu, majko mila kako su Ameri bahat i glup narod, bolje da su prodali jadna auta i tim parama nahranili gladnu djecu, jedna ova Integra je dovoljna da se za jedan dan bar nahrani pa sigurno 10 000 djece.
 
Početnik
tacno ovo je da dusa zaboli bgm..gledas ovo jos nije tvoje pa ti tesko,pa sta bi bilo kad bi tvoje ovako..uff nek im je na dusu:D
 
majke mi moje, ne furam se nista, stvarno sam se sjebo, aj sto je to Honda, nego sto bolan znam da je svako od ovih auta sklapano mjesecima, godinama, ameri uglavnom sami sebi to sve sklapaju i onda ih ovako zdrobe u dvije minute, zalosno u pm, da ne govorim kako npr. u Bosni nema ni jedne Integre TR, a ovi upravu jednu smrskase ko limenku cole :/
 
Član
pu ***** im mamu u picku sta rade sa auta,ko iz nekog horor filma kad cupaju srce nekome..... :icon_eek::icon_eek:
 
Ja, bas to jbt.
Sad se sjeti jos neceg, bas tom EG-u kad cupaju taj h22, drug jedan je isti takav swap radio, h22 u civica 5. generacije ubacivo, aj sto se namucio posteno da ga ubaci, rezi, vari, zajebaji se, nego sto je samo nosace platio 500 dolara i ceko ih preko mjesec dana i na sav taj poso ovi se posrase za 10 sekundi.
Kontam sto ih kaznjavaju, trkaju se, ugrozvajau narod, al to se onda vlasniku klepi kazna neka ogromna, ne mora se savrseno dobar auta sjebat, stvarno mi nije jasno zasto.
 
Član
aaaaaaaaaaaa jebo te covjece pa Boga mi mi se zavrni u zelucu,pa ovo je Bogu plakat,dusa me boli,kad gledam ovo kad mu cupa motor,ko da meni zub vadi nazivo,jadno auto uvija se,dize,ko da neda da mu izvade srce....haaajjjjjjjj jbte sjebo sam se :icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Ma nista to...ja mislim da se ovakvi auti i ovi tuning dijelovi dzaba dijele u americi...stoga mislim da vlasnici i ne zale previse za njima...
 
Top