Ilincica 10.05.08

Ilincica 10.05.08

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
N

nenad

Dobre slike. Primjetio sam da cesto slikas nebo :) Imam jedan prijedlog posto vidim da ti fotografija ide od ruke, probaj sa slikanjem grada i ljudi u pokretu. Tuzla i njena okolina je puna zanimnjivih stvari i detalja (krenuvsi od starih, pa cak i nekih napustenih gradjevina pa do svega sto ti padne na pamet) koji se mogu "uhvatiti" iz bas cudnih uglova i pogleda. Ali sve zavisi sta ko voli i koliko ima slobodnog vremena.
 
Legend
nenad je napisao(la):
Dobre slike. Primjetio sam da cesto slikas nebo :) Imam jedan prijedlog posto vidim da ti fotografija ide od ruke, probaj sa slikanjem grada i ljudi u pokretu. Tuzla i njena okolina je puna zanimnjivih stvari i detalja (krenuvsi od starih, pa cak i nekih napustenih gradjevina pa do svega sto ti padne na pamet) koji se mogu "uhvatiti" iz bas cudnih uglova i pogleda. Ali sve zavisi sta ko voli i koliko ima slobodnog vremena.

Ovo sam danas namjenski isao da odradim, jer juce sam se vracao iz Sarajeva, i tako nekako se potrefilo u pola 8 se spustam u TZ gore preko ilincice i vidim fenomenalan zalazak sunca, tako da sam danas otisao to da cekiram. Definitivno ima nekih lokacija koje hocu da obidjem koje su u gradu, medjutim nemam puno vremena, i obicno kad imalo imam fore da fotkam to bude pred vece i u kasne sate.
 
Član
Oj sto dobro izgleda, steta one ispuhane gume naprijed, sad sam prosao kraj njega opet :) Slika ti je prejaka ova, ko poster izgleda :)
@nenad, prodaje se kadjo, uzmi ga sebi :D
 
Legend
legionar je napisao(la):
Svaka cast daki ;)

A koliko je ovaj kadas?

Na ovoj fotki i ima papir da se prodaje medjutim zameljo sam to je u PS, pa kad dodjem kuci budem pogledao i stavim Vam br. pa zovite. Vjerujem da nije puno para.
 
Član
Nije puno sigurno, treba njemu limariju opet radit, inace je mat crni i stvarno izgleda exxxtra, 1.2 motoric a malo malo bocno ode ;)
 
N

nenad

Ma bas je dobar, a pogotovo ona mat boja, stopaljke, pravi muscle car :)
 
Član
ima daki jakih pogleda na tuzlu s ilincice po noci...ja sam par put bio, al nemam stalak, pa ne mogu bas da slikam iz ruke, to znas i sam...odes jednom i slikas i odradis to u ps-u...pravo dobar pogled...
 
Legend
edo_16v je napisao(la):
daki je napisao(la):
jer juce sam se vracao iz Sarajeva,

:icon_redface:

Docu jos dva puta, doso u 7 ujutro izasao IZ FAC u 7 navece do hotela i nazad opet do 10, sutra dan opet isto i u 6 popodne kuci krenem.

Ali dolazim jos 2x, i dolazim sa svojim kolima, jer ovaj put sam bio sa šefom, i firminim autom, nisam mogo maknut.. :icon_redface::icon_redface::icon_redface:

Kratko pravdanje, i izvinjenje :icon_redface:

Ali eto zna Mladen, bio mu je jaran, zna kako je bilo ..
 
Legend
Faya_M5 je napisao(la):
ima daki jakih pogleda na tuzlu s ilincice po noci...ja sam par put bio, al nemam stalak, pa ne mogu bas da slikam iz ruke, to znas i sam...odes jednom i slikas i odradis to u ps-u...pravo dobar pogled...

I ove sto sam radio zalaske i kadeta, sve je po noci fotkano, samo sto iskoristavam Focusa maksimalno, pogotovo kako mu je cijeli krov pod nekim cudnim uglom, dobro dodje kao stativ :d
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top