IGRA

IGRA

Član
Da li ima neka igra poput TDU i World Racing 2, ali da se voze automobili sa DIESEL motorima??
Hvala. .;)
 
Član
emir_89 je napisao(la):
sto? jesi to tek polozio pa ti se benzinac gasi?? :lol:

Prijatelju, ne brini, imam ja VW benzinca, zadnji put mi se ugasio pre 5god, mozda i vise. . I ako si '89 god mogu da garantujem da imam mnogo vise predjenih kilometara od tebe iako sam '92god. . A to za sta mi treba igra sa dizel motorima, to je zato sto su mi dosadile ove igre, zeleo sam da promenim malo. .
 
hahaha pa kakve veze ima u igrici da li je benzin ili dizel. osim naziva auta, naravno :lol: braco moja mila :D
 
Član
ima igrica sa dizelasima obicnim i imaju TDI isto...samo volan im je na desnoj strani pa bi te to mozda zezalo ??
 
Član
evo ja sebi napravio, sad dizele vozim :cool:

w7lds0.jpg
 
Član
Astas je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
sto? jesi to tek polozio pa ti se benzinac gasi?? :lol:

Prijatelju, ne brini, imam ja VW benzinca, zadnji put mi se ugasio pre 5god, mozda i vise. . I ako si '89 god mogu da garantujem da imam mnogo vise predjenih kilometara od tebe iako sam '92god. . A to za sta mi treba igra sa dizel motorima, to je zato sto su mi dosadile ove igre, zeleo sam da promenim malo. .

adje mrco pa ti si munja nebeska
 

187

Član
hahahhaaa....


i kad mi neko kaze sto si se registrovo na forum osim sto volis auta...
kad vidim kakve komenatare raja pise hebo ti viceve...

"sto? jesi to tek polozio pa ti se benzinac gasi??"
"adje mrco pa ti si munja nebeska "

:lol::lol: ;);)
 
Ako budes igrao ovu sa Meckama , cuvaj se motora 400CDI , mjenjac ih malo zajebava , isto tako pazi se prvih primjeraka W211 E klase , imaju problema sa elektronikom. najbolje ti je uzmi 320CDI i po mogucnosti 4matic. Samo sad je h ladno pa nemoj igrati rano ujutro , mozda neces moci upaliti :D
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
Ako budes igrao ovu sa Meckama , cuvaj se motora 400CDI , mjenjac ih malo zajebava , isto tako pazi se prvih primjeraka W211 E klase , imaju problema sa elektronikom. najbolje ti je uzmi 320CDI i po mogucnosti 4matic. Samo sad je h ladno pa nemoj igrati rano ujutro , mozda neces moci upaliti :D

obavezno da komp bude u nekoj toploj sobi (po mogucnosti blizu radijatora) radi lakseg paljenja auta na ovim minusima... :D
 
Top