Igo navigacija za android tel. besplatna...bez potrebe za internetskom vezom!!!

Igo navigacija za android tel. besplatna...bez potrebe za internetskom vezom!!!

Član
leon1p je napisao(la):
Ev ukratko mozda sta promasim

Prvo moras na telefonu u settings security ja mislim ukljucit da mozes instalirat unknown/third party aplikacije

onda prvo skines iGo paket za svoju rezoluciju otpakujes na kompjuteru i kopiras na telefon
onda na telefonu udjes u my files ili file manager kako vec na sonyu pise ne znam i nadjes iGO.apk i pokrenes ga
next next next zavrsis instalaciju
dalje skines mape koje vec zelis
spojis telefon na kompjuter otvoris u my computeru nadjes tamo u aplikacijama iGo otvoris, nadjes foldere za maps, voice, itd kopiras fajlove sve te nove koje si skinuo u te pripadajuce foldere i to je to.

ok hvala
nadam se da cemo uspijet :cool:
 
Član
DaMs-82 je napisao(la):
Ja koristim Navigon (Garmin), navigacija na android mobitelu,radi naravno bez neta,super,ja prezadovoljan,cuo sam da iGO nije nešto,a i ovu mi je bilo malo jednostavnije pokrenuti...

ja koliko znam navigon nema kartu BiH .... bar nije imala ona koju sam prije skidao sa samsungovom oficijalnog app stora dok nisam nasao Igo....a sta ce mi onda.... meni se cini da po ovoj navigaciji pljuju oni koji je nikad nisu ni koristili nego imaju drugu.... Navigon se skida besplatno...a Igo se placa,cak se i ne moze kupiti za android...nego samo za iphone ko ne vjeruje neka ode na Igo oficijalni sajt... pa nek vidi... ako je dobro blesavim amerikancima koji luduju za tehnologijom i stavljaju je na telefone od 1000 KM ne znam sto nama be bi valjala?!?!?!?!?! i sad ovo sto je besplatno treba biti bolje od ove Igo sta se placa??? ma da.... :lol: Ima covjek na Pik.ba koji je prodavao navigacije za 200KM sa Igo softverom i imao je pre 2 godine preko 200 pozitivnih komentara da joj garmin ne moze prdnuti(izvinite na izrazu) i ja sam kupio tada tu navigaciju,i sluzila me boli glava(jedan put je upalio kad sam isao u crnu goru) :icon_smile: uglavnom nebitno,ja je imam,skinuo i ubacio sam karte cijele evrope,sve savrseno radi,tel. je samsung galaxy advance 2012 gp. nista ne koci ne baguje ali cini mi se da pise da mora biti bar 2.2 softver kod mene je 2.3.6 GB. ko hoce nek skida ko nece nek trazi drugu ili nek ode u neki mob. servis da mu ubace za pare ili mnogi daju za dzabe kad kupujete tel.
 
Član
ja imam IGo mayway nešto tako, nije na telefonu nego na nekoj 7" aftermarket navigaciji, marka neka TG kad se pali piše transformers i slika onog žutog muscle car-a :icon_smile:

uglavnom s igom sam prezadovoljan, sve je precizno ucrtano, na vrijeme upozori o kameri na putu, ima dosta tih nekih opcija , i evo korstim je vise od 2 godine nisam nikakve mape platio, u mobi servisu mi ljudi za cvaju ubacili nove mape i POI tačke i od tad samo :pajoicutura:
 
Član
eh meni ne radi to za kamere ... nece da me upozori
na garminu mi radi perfekt :icon_confused::icon_confused::icon_confused::icon_confused::icon_confused::icon_confused::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_question::icon_question::icon_question:
 
Član
leon1p je napisao(la):
eh meni ne radi to za kamere ... nece da me upozori
na garminu mi radi perfekt :icon_confused::icon_confused::icon_confused::icon_confused::icon_confused::icon_confused::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_question::icon_question::icon_question:

Možda ti nije uključena opcija, prečačkaj malo u opcijama "podešavanje tonova" ja sam ga tu aktviriao, i izabci mi upozorenje ko fol ova opcija je u nekim zemljama zakonom zabranjena, da li je želite uključiti :icon_biggrin:

evo to je ta, i volio bi kad bi mi neko rekao šta je sad ovo, ima u sebi 4GB interne memorije
nit piše koja je marka nit model nit išta

2j2dqfo.jpg

2ugm1iu.jpg

21mhi83.jpg
 
Član
Ima li neko neke linkove za symbian sa nekim pojasnjenjem kako da se ubaci to sve.. znaci nememm sad nikakve nav. tacnije u pitanju je nokia e72 :icon_question:
 
Član
Forare je napisao(la):
Ima li neko neke linkove za symbian sa nekim pojasnjenjem kako da se ubaci to sve.. znaci nememm sad nikakve nav. tacnije u pitanju je nokia e72 :icon_question:

Imam ja Garmin na E72
Poslao mi momak na dvd-u sa mapama komplet Evrope i kad sam ubacio na telefon onda mu poslao nekakav broj a on meni aktivacioni kod. I radi odlicno
Jos imam taj dvd ako ti sta moze pomoci..
 
Top