Hyundai i20 među pet najsigurnijih

Hyundai i20 među pet najsigurnijih

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Hyundai i20 među pet najsigurnijih

2009-hyundai-i20-1.jpg


Nezavisna udruga Euro NCAP objavila je listu Top 5 najsigurnijih automobila testiranih u 2009. po novim, postroženim kriterijima. U Top 5 najsigurnijih našao se i Hyundai i20.


Nezavisna udruga Euro NCAP objavila je listu Top 5 najsigurnijih automobila testiranih u 2009. godini po novim postroženim kriterijima. U vrhu među Top 5 najsigurnijih automobila našao se i Hyundai i20. Time je Hyundai i20 potvrdio status najsigurnijeg automobila u klasi. Vrhunske rezultate sigurnosti i20 je postigao u sve četiri kategorije testiranja. Na testu sigurnosti putnika koji se sastoji od frontalnog udara u prepreku, bočnog udara drugog automobila, te bočnog udara u stup, Hyundai i20 osvojio je najvišu ocjenu.

Novost kod testova putnika su i testovi trzajnih povreda vratnog djela kralježnice. Gotovo jednako visoke ocjene Hyundai i20 dobio je i za sigurnost djece na stražnjim sjedalima, a visoke ocjene dobio je i zbog visoke razine sigurnosne opreme poput zatezača pojaseva, ABS sustava s elektronskom raspodjelom sile kočenja i slično. U zbroju ocjena svih četiri kategorije testa Hyundai i20 s lakoćom je ostvario maksimalnih 5 zvjezdica i podigao ljestvicu sigurnosti među automobilima u svojoj klasi.
 
ja ne znam kako vi dozivljavate ove vijesti,ali za mene je ova cista reklama...znaci ne bitno koje je auto...sta sad i da uzmem ovo auto,naletim na los primjerak i zagorca mi zivot :icon_rolleyes:
djabe ti kad je neko baksuz,baksuz je :D
 
tvrdoglavi je napisao(la):
ja ne znam kako vi dozivljavate ove vijesti,ali za mene je ova cista reklama...znaci ne bitno koje je auto...sta sad i da uzmem ovo auto,naletim na los primjerak i zagorca mi zivot :icon_rolleyes:
djabe ti kad je neko baksuz,baksuz je :D

Kao sto rekoh :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top