Hyundai Getz Bez Koza??

Hyundai Getz Bez Koza??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav!

Htjeo bi da radim enterijer u bez eko kozu, sve, sjedista, instrumentalku, vrata... pa me zanima kakvu eko kozu da uzimam, cime se to lijepi, dali mora da se smirgla instrument tabla (plasticna je i ona i tapacirunzi na vratima).
Ako neko ima iskustva sa tim neka pomaze.... :icon_smile:
 
Legend
odaberes nijansu ... debljinu koze po zelji ... i preporuka da to odneses dobrom majstoru ako nisi sa tim radio , nije to samo navuci i naljepiti , svaka veca neravnina na plastici mora biti sa šavom da nema tzv jufki ...... jedino neke skroz ravne povrsine mozes sam,hmm ljepila ima raznih , spray ,tuba... ide dobro i sa neostik ljepilom,cak bez ikakvih problema jako dobro bude,a povrsina se ocisti razrjedjivacem, moze se malo i posmirglati ...

evo pogledaj malo
http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=4967&page=31
 
Član
Tesko da tu mozes ista sam uradit!
Napisi odakle si pa ce ti netko preporucit majstora koji to radi a koji ti je najblizi za otici!

Sjedista rade i kod nas u Gradaccu i to extra i ja moram otici ovih dana, a za instrumnetalku ne znam!
 
Član
Iz Brckog sam. Da mislio sam sam da radim ali kako citam nije bas jednostavno... :icon_eek:
Adi187: koliko para su sjedista da se presvuku?
 
Član
200 KM u Gradaccu eko koza sa kombinacijom platna kroz sredinu,a mozes i kompletno u ekokozu ne znam jel'ista cijena il'je malo skuplje!
 
Član
Ne isplati ti se radit sam druze, trebas bas biti spretan inace ce ti se nabori stvorit, i nece ni nast aliciti ;)
 
Član
Odusto sam od toga da sam radim, drzacu se ja kompijutera u to se razumem....:icon_smile:

Moze li mi neko rece otprilike kolika bi bila cijena da sve radim u eko kozi i instrument tablu sjedista plafon...
 
Član
E da ne otvaram novu temu pa cu ovdje pisati, hteo bi da radim i osvjetljenje unutra umesto onoga standardnog zutog svijetla (kada se otvore vrata) hteo bi da stavim bijelo, po mogucnosti led dioda bijela a jos na par mijesta u autu bi hteo da stavim crvene diode pa me zanima koje diode da trazim, koje voltaze itd... ??
 
Član
Oko tih sitnica sa osvjetljenjem ti Igy može pomoći,a što se tiče presvlačenja i cijene enesss,on je jedini na forumu komplet unutrašnjost presvukao u kožu ako se ne varam
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top