Hyundai Equus

Hyundai Equus

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Equus kao odgovor Lexusu i S-klasi

U najprestižnoj klasi godinama su neprikosnoveni vladari bili Nijemci. No onda je Mercedesu i BMW-u račune pomrsio japanski Lexus. Isto sada želi učiniti i Hyundai. Njihov najnoviji model zove se Equus i predstavlja pravi odgovor spomenutim konkurentima. Da su Korejanci promijenili filozofiju svoje marke mogli smo se već uvjeriti modelom Genesis, no prve fotografije novog Equusa nikoga ne bi smjele ostaviti ravnodušnim. Riječ je o limuzini dugačkoj pet metara koja se uz zanimljiv izgled ističe i motorizacijom – slabiji V6 model razvija 290 KS, a jači V8 njih 366. Uz to, ta će dva modela biti i vizualno prepoznatljiva. Naime, slabiji model na prednjoj masci koristi uzdužno postavljene kromirane letvice dok su kod jačeg modela one postavljene poprečno. Uvjereni smo kako ste zamijetili i poseban znak na poklopcu motora. Očito je riječ o kopiranju pojedinih europskih automobila, odnosno njihovih prepoznatljivih simbola, a mala figurica biti će prisutna samo na ovom Hyundaijevom modelu. Jasno, primarno tržište je ono SAD-a no vrlo je vjerojatno kako će se Equus pojaviti i u Europi. Više detalja doznati ćemo uskoro.

0.095812001235334031_hyundai-equus-0218-2_copy.jpg


0.096935001235334031_hyundai-equus-0218-3_copy.jpg


0.097890001235334031_hyundai-equus-0218-6_copy.jpg
 
Član
I meni se dosta sviđa,samo isfurala ova ajkula antena..Kako god,mislim da su oni još daleko od toga da se mogu porediti sa S klasom !
 
Aiii hyndaiiiiiiii.

Jedina auto kompanija u automobilskoj industriji na planeti koja je napravila profit na američkom tlu prošli mjesec.

Ludo auto.
 
Član
Schumi je napisao(la):
I meni se dosta sviđa,samo isfurala ova ajkula antena..Kako god,mislim da su oni još daleko od toga da se mogu porediti sa S klasom !

samo sto mozes kupiti ovakvih 5 za jednu S klasu :D
 
Član
a vala nije lose, ali mogli su izbacit sa haube onu znacku galeba, curke ili na sta vec ono lici, nesto uglavnom sa kilima :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top