Hyundai Coupe

Hyundai Coupe

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo, vidim da se svi nesto hvataju ovoga PS tuninga, pa reko hajd da i ja uradim jedan rad, inace nisam nista petljo po PS-u vise od godinu dana, a sto se tice tuninga nisam nikada nesto vise vremena tome poklanjo.
Inace, ovo je ukupno moj 2 ili 3 rad VT u PS, mada ne volim PS, nekako se bolje snalazim u Gimp-u, al eto.
Molim vas da ne budete previse ostri sa kritikama.
Inace, ovaj rad predstavlja ujedno i moju ideju za tuning inace svih automobila, samo fini clean look bez ikakvih gluposti.

Original
hyundaitiburoncoupepsaq1.jpg


PS
hyundaitiburoncoupeps4rx9.jpg
 
Član
Sta da kazem,takodjer najvise volim clean look,s obzirom da ne radis ovo inace nije lose,samo malo onaj odsjaj maglenki :) Svidja mi se izmjena na retrovizoru samo si trebao i drugi tako :) eto nadam se da nisam previse kritikovao,nista puno pogresno,malo dorade samo ;) ostalo ce doci vremenom ako se posvetis VT.u!
 

Ryu

Član
nisam vidio bas puno vt slika,ali meni se najvise svidja ovakav tuning,samo si mu jos felge trebo nabacit druge i bio bi extra
ljepse mi ovo izgleda nego kad neko pretjera pa auto izgleda ko iz svemira,i jos pozadinu stave ko da je parkirano u star wars filmu
 
To nesto na moj racun??
GreenEON i jeste napravljen, doduse ne za Star Wars, ali za "SpaceNesto"
Sljedece cu pokusati od nekog modela napraviti letjelicu (imam ludu zamisao), ali to nije za VT nego onako za moj gust (moja je graska sto sam to postavio u ovu temu jer stvarno tu ne pripada - tek sam zavrsio pa reko.... ma zajebo se, ali nema veze)
 

Ryu

Član
ma nije na tvoj racun,vidio sam na nekoj njemackoj stranici tip sto je uradio fiat bravo
samo da mu je jos tockove izbriso i stavio rakete umjesto njih mogo je letit sa njim,lici na sve osim na auto
 
Remblender je napisao(la):
To nesto na moj racun??
GreenEON i jeste napravljen, doduse ne za Star Wars, ali za "SpaceNesto"
Sljedece cu pokusati od nekog modela napraviti letjelicu (imam ludu zamisao), ali to nije za VT nego onako za moj gust (moja je graska sto sam to postavio u ovu temu jer stvarno tu ne pripada - tek sam zavrsio pa reko.... ma zajebo se, ali nema veze)

jak si mi nesto na jeziku...
nije covjek uopste kritikovao tvoj rad vec samo stil koji mu se ne svidja. smije imati svoje misljenje. da nema zamisli kako bi svjiet bio dosadan. oladi bre popij pivce! :)
ajde sad se u guzicu poljubite i pomirite! :)
nadam se da sam vam pomogao...

P.S.
nema tog ljubljenja bez kondoma! perverznjaci...
 
vazda ladan, vazda za pivo :)
Naravno da svako ima pravo na svoje misljenje (za to i sluzi forum, da ljudi razmjenjuju misljenja) i nebi valjalo da smo svi isti, bilo bi jako dosadno i monotono.....
ali fakat, GreenEON ne pripada ovoj temi (jer i nije VT) i .......
______________________________________
P.S. I ja sam iznjeo svoje misljenje (bez napadanja na nekog drugog - mozda fali smile iza upitnika pa je trebalo da izgleda ovako:
To nesto na moj racun?? :)
tako bi vec bilo bolje.... ali eto ljudi smo a ljudi grijese....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top