Hummer H3

Hummer H3

Član
Evo odavno nisam pisao po forumu.Promjenilo se dosta auta,mercedes e klasa,audi a4 b7,A8 4.0tdi,cls350,a trenutno imam Nissan murano,Hummer h3 3.7 i clio 2004 1.6 16v..
Hummer H3 3.7
2007.godiste 12. mjesec..Uvezen 2008 u 3. mjesecu.
Drugi sam vlasnik
Presao 52000 kad je kupljen,trenutno pokazuje 59400,sat je prebacen u kilometre.
Luxury paket opreme
Siber,elektricna sjedista,grijaci u sjedistima,mp3 muzika sa dodatnim ozvucenjem(bolje 5 puta nego u a8 bose),blokada difrencijala(samo luxury paket),esp,tempomat...
Kad je kupljen imao ova crna sr... za penjanje pa sam to polirao do visokog sjaja,namucio se do jaja..Uskoro ce biti narucene chrom brave i retrovizori,dok kolega dodje sa mora to narucujem preko ebay..Bull bar od inoxa ce se praviti..I to je to za sad..Imaju za zimu jos 4 bf goodrich gume,2 vozene 500km,2 nove, i dvije dunlop kao nove..Trenutno su ove na njemu sa slika,jesu malene ali je za otvorenog puta bolje i ne bruje na 130+..160 mu je maksimalna brzina,sporo ali dovoljno,brzo dodje do te brzine pa se na autoputu moze bez problema drzati ta brzina..Elektronska blokada je ,znaci mogao bi jos ali sta je tu je.Za divljanje je murano,on odlicno ide a jeftina voznja po gradu.












Bice boljih slika,nisam ga ni slikao poslije poliranja moram otici na kakvu lijepu lokaciju.
 
Član
Nek je sa srecom Rodjo..... :cool::cool::cool:

a gdje su chrom spigla?? daj ubaci koju sliku da vidim kako je ispalo
 
Član
Icealen je napisao(la):
Nek je sa srecom Rodjo..... :cool::cool::cool:

a gdje su chrom spigla?? daj ubaci koju sliku da vidim kako je ispalo

Nisam to jos odradio,nemam vreemena a ni volje..Pokusacu danas nesto al ne vjerujem da ce ici..Odradio sam samo poklopce od felge sa folijom dobro je ispalo.

Najvjerovatnije da cu naruciti sad chrom brave i retrovizore,kes je spreman,ali u dilemi sam :D
 
Član
nemoj mi sta zamjeriti al ja cim vidim hummera podsjeti me na ovo...

Hummer_c_142118.webp
 
Član
fino izgleda.......ajd sutra cu i ja dolazim pa cemo se malo provozati ;) bicu ja navecer na onom Gazpromu sa ekipom mozda u utorak ;)
 
Član
Evo jedna sa vecerasnjeg pranja..Danas nasuo do cepa pa cu bas izmjeriti odprilike koliko ce biti rezervoar kilometara..Inace traje 4-5 dana al nikad nisam obratio paznju na kilometre.Voza se kao da je 1.5dci
 
Član
Sta ti bi da ovo uzmes, auto je pojava, ali osim toga i nema nekih drugih kvaliteta.

Druzio sam se sa jednim neko vrijeme, jedino sto je valjalo u tom autu bio je audio sistem :D

Cudi me da ga nisi nakon prvog dana u oglase stavio...
 
Član
Cuj,meni je auto ekstra.Ne trosi puno,dobar mi je za otvorenog puta sto mi je najbitnije da ne budem ukocen nakon 300-400km,mogu raditi sa ovim autom(svakodnevno biscani mogu vidjeti za ovim autom prikolicu,oborena zadnja sjedista).Jedina mu je mana sto preko 170km/h nece,po ravnom,nizbrdo,uzbrdo tu mu je blokada.Ali i ne treba vise kad ima aerodinamiku kao ormar.Ali svako ima svoj ukus..U oglas sam ga stavio bezveze,nije mi hica prodati,ali eto ako slucajno naleti kakva dobra kompenzacija ili kupac sa kesom zasto ne.Pozz
 
Super Moderator
aldinbih je napisao(la):
Vozali smo se ja i buraz od icealen sinoc,moguce da si me vidio..Sto nisi mahnuo :D

Sta bi i da sam maho iz kafica tamo ne bi ni vidio a dok bi doso do ceste ti proso vec dva put :D al sam skuzio cepove na felgama :lol:
 
Član
Kakav je taj hammer sepet od auta pogotovo unutra plastika kao u kineskih igracaka, ja shvatam H2 kao pojavu zbog veličine ali taj neki sav mini
 
Top