Humanost na djelu

Humanost na djelu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
U nastavku slijedi pismo jedne male curice. Ko god joj zeli pomoci, neka mi se slobodno javi. Hvala vam svima unaprijed!

"Selam alejkum, ja se zovem Medina Kljaho i ucenica sam VI razreda. Sa svojim babom Remzijom živim u jako teškim uvjetima. Ja i babo smo podstanari i placamo kiriju 100 KM. Moj otac ima penziju, invalidninu i djeciji dodatak. Jako teško preživljavamo. Dok platimo kiriju i režije, malo nam novca ostane za hranu i školovanje. Koliko puta samo dodem iz škole i gladna i nemam šta da pojedem. Moja mama je umrla iz razloga što je jako teško preživljavala. Ne mogu vam opisati kako je meni teško. Nekoliko puta sam se unesvijestila od gladi. Sedimantacija mi je bila 50. Temperatura mi je bila 38-39, s temperaturom sam išla u hitnu s trolejbusom. Hitna mi je propisala cepice ali mi nismo finansijski bili spremni da to kupimo. Navece kada legnem imam strašne grceve u stomaku jer sam gladna. Moja mama je umrla od tromboze crijeva jer je kao i ja navecer spavala gladna. Ponekad se otac boji za mene ne mora mi to reci jer ja to osjetim. Mnogo puta sam išla na djeciju hirurgiju trebala sam operisati slijepo crijevo. Samo da Vam kažem da je meni pomoc kakva god bila u ovakvom stanju jako potrebna. Obracam Vam se u nadi da mi pomognete ako možete. Unaprijed hvala."

pozivamo vas da ucestvujete u akciji doniranja novcanih sredstava za ovu porodicu.

poruka ce biti dostavljena na sve forume koje ja posjecujem i molio bi sve clanove da se odazovu datoj akciji.
Novac za akciju cu prikupljati ja.

unaprijed se zahvaljujem na razumijevanju.

hvala.

P.S.
AMK Carbon ce sredstva prikupljati svaki dan u sedmici a kao opsta akcija bit ce okupljanje u nedjelju 04.01.08' 14:00 gdje su svi pozvani da se odazovu akciji

hvala
 
Član
Znaci u u nedelju sad u 14 00h u Interex garazi,dodem dole pa da dadnem svoj doprinos ;)
 
Početnik
pomoci cu, ali necu moci doci u interex nego cu nekim drugim putem dati ili poslati sredstva, ako nije frka da mi na PM posaljes kucnu adresu ili nesto slicno...
trebao si ovde postati http://bhtuning.com/forumdisplay.php?fid=70 pa ako nekome od admina nije tesko neka prebaci da to sve imamo na jednom djelu foruma.
 
Član
evo vratio sam se sa okupljanja. malo sam razocaran odzivom al eto.

ispred kluba novac su dali:

1. Alden Maslo
2. Lejla Muhic
3. Deni Selimovic
4. Anel Bublin
5. Samir Bicic
6. Mirza Gacic
7. Bogilovic Sadin
8. Ahmespahic Elmin
9. Ligata Nermin
10. Elmir Hamza
11. Emir Hamza
12. Alen Maljic
13. Alen Pirgo
14. Bekir Nogo
15. Plakalo Mirza
16. Nikola Kenjic

Ispred slobodnjaka ili forumasa:

1. Igor Isanovic

Ispred Seat Fun Cluba:

1. Kozadra Ahmed
2. Geko Sabit
3. Geko Samir
4. Catic Eldar
5. Harbas Senad

Ispred alfista:

1. Trbic Emir
2. Trbic Mersed
3. Varatan Sabahudin
4. Alic Amil
5. Hamalukic Damir
6. Besic Samir
7. Hasovic Fikret
8. Catic Adnan
9. Mehanovic Nermin

Svim koji su ucestvovali u akciji hvala, a za ostale koji zele ucestvovati rok je do srijede 07.01.09' nakon cega se akcija zatvara i u subotu 10.01.09' ce novac biti predat Medininom Ocu.
 
Član
Ukupno skupljeno: 375KM

Svim koji su ucestvovali u akciji hvala.

Jutros sam predao novac medininom ocu. opste stanje koje sam zatekao na licu mjesta me je rastuzilo i osjecao sam se pravo lose zbog tog stanja ali sam se osjecao dobro zbog spoznaje da smo barem malo to stanje promjenili. ovaj novac je po mome gledistu dosao u prave ruke.

Hvala vam jos jednom.

Molio bi admin-e da se ova tema zakljuca.

hvala
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top