Humanitarna akcija za Enisa Kresu

Humanitarna akcija za Enisa Kresu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dragi prijatelji
Pozivam vas da se odazovete na Humanitarnu akciju u Blagaj kod Mostara 16.07.2009.godine za Enisa Kresu
Enis Kreso je star 6 godina i boluje od jedne rijetke bolest Hans Langerovog sindroma od kojeg u svijetu boluje jos jedna osoba
mali Enis je do sada vitalan djecak ali potrebna su mu novčana sredstva za nastavak liječenja
Molim vas sve forumase da se dogovorite i Organizirano dođete na tu veče u Blagaj kod Mostara gdje ce se odrzat Humanitarna Utakmica između BH. javnih ličnosti i Biznismena grada Mostara
u Bh. javnim ličnostima nastupit ce sad za sad i nas drug Madžid Jazić (bar je bio za kad sam ga pitao)
jos ovim puet pozvam i naseg drugog kralja Evrope Bekira Nogu da i on ucestvuje u toj utakmici a vi dragi prijatelji da dođete i da podrzite akciju koja sam radim
niko mi ne pomaze ako mi vjerujete

Ovo je ujedno i otvaranje turnira Putevima Pobjede koje organizuje kordinacija Nevladinih organizacija Blagaj i RVI Blagaj
MOLIM VAS DOĐITE I SPASITE JOS JEDAN MLADI ZIVOT
HVALA VAS DRUG ADO DRLJEVIĆ

svi Auto i Moto klubovi koji se najave dobit ce zahvalnice pa taman dosao i jedan član određenog kluba

16.07. Humanitarna Utakmica za Enisa Kresu u Blagaju kod Mostara igraju Poznate ličnosti BIH vs Biznismeni HNK, poslije utakmice humanitarni koncert pozvani ste svi dođite i pomozite Početak 20:30
Cijena Ulaza 3 KM (sve pare idu malom Enisu)
Sportski teren Osnovne škole u Centru Blagaja kod Mostara
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top