Humanitarna akcija - okupljanje "Djeca su zakon"

Humanitarna akcija - okupljanje "Djeca su zakon"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozivamo sve auto - moto klubove da nam se pridruže na stazi Zalužani u nedelju 19.07. povodom humanitarnog skupa koji organizuju Moto Klub Maršal & Auto Klub Crankshaft.
Skupljaćemo na stazi novčane priloge za djecu Doma "Rada Vranješević" Banja Luka.
Na stazi će biti u funkciji i caffe sa roštiljem, cijene će biti promotivne, znači najniže moguće. Organizovaćemo i kartinge da se možemo zezati i trkati ;) Biće i malo stunta, vlakanja itd :)

Molimo sve klubove i ljude dobre volje da se odazovu u što većem broju i da skupimo što više sredstava za djecu jer "djeca su zakon"

Dakle pozivamo Vas na jedno veliko druženje ;)

Bilo bi najbolje da dođete do 14.00 jer će biti i medijski popraćeno.

 

IGY

Član
hmm dvije humanitarne akcije isti dan, u Mostaru i kod vas
ide nam zemlja na bolje, bar sto se tice tih humanitarnih akcija, vidi se da ima jos dobrih ljudi
na zalost necu stici ni na jednu jer sam vec isplanirao more taj vikend :icon_sad:
 
Član
IGY je napisao(la):
hmm dvije humanitarne akcije isti dan, u Mostaru i kod vas
ide nam zemlja na bolje, bar sto se tice tih humanitarnih akcija, vidi se da ima jos dobrih ljudi
na zalost necu stici ni na jednu jer sam vec isplanirao more taj vikend :icon_sad:

Jebga, idi i uživaj ;)

Davor_ je napisao(la):
Na SR u brckom smo tad a inace bi smo se pridruzili

Eee baš sam mislio na Vas ... a za taj SR sam skroz zaboravio :icon_sad:
 
Član
Red Bull je upravo obećao dolazak i free drink za prisutne ;)

Evo šta sam dobio mailom od firme INFOMEDIA koja je inače i nama darovala hosting za site i forum ;)

Mi (Infomedia) smo spremni da naravno dzabe uradimo sajt za dom na kojem se mogu i napraviti mogucnosti donacija - recimo paypal i onda ljudi iz citavog svijeta mogu da doniraju, a mi bi preuzeli kompletno sve i domen i hosting i odrzavanje.

Još jedno dobro djelo za Djecu :icon_smile:
 
Član
Danas mi je bilo fenomenalno, pogotovo zadnji dio sa vlakanjem ;)

Elem, skupili smo 845 KM što je super ali je moglo i puno bolje, znam još najmanje 30ak auta što je moglo doći iz okoline + lokalnih ... + u svakom autu bi došli bar dvojica, i makar po 10 KM donacije, pa skupili bi bar još 600 KM :icon_rolleyes:
Mnogi koji nisu mogli prisustvovati su mogli poslati donaciju po nekom ili donjeti dan-dva prije al eto, na dušu im ... :icon_confused: VELIKO HVALA SVIM KOJI STE DOŠLI I DONIRALI SREDSTVA ZA DIJECU
Također bih izdvojio AMK Gradiška na podršci, hvala Vam momci, imate punu podršku da napravite i Vi ovakvu akciju u Vašem gradu, MK Maršal i AK Crankshaft dolaze :cool:
Hvala momcima i Maršala i mojim momcima iz Crankshafta na zaista extra ponašanju danas na stazi, momci PRAVI STE i za primjer, vjerujte da nam zavide na ovakvoj slozi a posebno bih pohvalio naše najmlađe Putna i Leta koji su bili danas na kapiji pravi ste i ostanite takvi ;)
A moj drugar PBB tj Mladen Topić, dobra vila, pravi drugar i najbolji čovjek i humana duša

E sad šta mi se nije svidjelo u našoj hajmo reći suorganizaciji ... cijene usluga od Duline kafane Voda Kruna 2 KM, ćevapi 6 KM ... naglasili smo da je Humanitarna akcija i dobili smo obećanje da će cijene biti zaista najniže ... ali škola za ubuduće ;)

Slike http://akcrankshaft.com/forum/showthread.php?tid=3680&pid=37152#pid37152
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top