Humanitarna akcija "darujmo djeci igru"

Humanitarna akcija "darujmo djeci igru"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Moto Klub Maršal i Auto Klub Crankshaft su zajedno napravili malu akcijicu za dijecu u Domu Rade Vranješević Banjaluka;)
 
Početnik
RE: Humanitarna akcija "darujmo deci igru"

a kako mozemo pomoci mi "sa strane" ili je ovo vec nesto sto je zavrseno?
 
Član
Bili smo gore, fenomenalno je bilo, dječica su super, ja sam pomalo tužan :icon_sad: jer mi je neshvatljivo kako neko može da ostavi dijete ... :icon_confused: nadam se da smo makar malo usrećili dijecu i da ćemo ako Bog da ovo raditi i u buduće. Onaj osmijeh dijece kad su upalili Playstation se nemože kupiti.

HVALA VAM SVIMA KOJI STE POMOGLI U REALIZACIJI OVOG DOBROG GESTA


Reportaža na ATV-u u 19.00 večeras
 

Zex

Član
Evo i slika sa danasnje akcije,ono sto smo zasigurno uspeli jeste da iznenadimo i izmamimo osmeh na decija lica i to nam je svakako najvece hvala.U kratkom druzenju sa decom,podelili smo im pored unapred planiranih poklona (TV,DVD te konzola za igranje Sony i preko 200CD-ova igrica i filmova) i majice koje smo izradili upravo za ove malisane sa logom AK Crankshaft i MK Marsal kojima su se klinci narocito obradovali i odmah navukli na sebe.












...








...








...















Imali smo priliku i da nas direktor provede kroz prostorije doma Rada Vranjesevic te smo se uverili da se ljudi koji tu rade maksimalno posvecuju deci i njihovom odgoju,svakako u skladu sa mogucnostima doma.Ovom prilikom bih apelovao na mnoge ljude dobre volje da se malo angazuju,razmisljaju,te odluce na neku slicnu akciju i na taj nacin pokazu toj ni za sta krivoj deci da postoje ljudi kojima je stalo do njih.
 
Početnik
svaka cast ogroman respect, samo u buduce u slicne akcije nekako ukljucite i ljude sa strane, ako nisam u klubu ipak mozda mogu i zelim pomoci ,)
 
Član
Nisam ovo ni vidio do sad...bio sam odsutan malo...uglavnom veliki respect za ovo i nadam se da ce i u buduce biti ovakvih i slicnih akcija u kojima i ostali mogu ucestvovati...svaka cast;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top