HORRIBLE body shop experience

HORRIBLE body shop experience

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sta covjeku uradise od auta...:icon_sad:

http://my350z.com/forum/the-lounge-off-topic/389628-horrible-body-shop-experience-details-inside-350z-ruined.html


samo da napomenem:RIGIPS ŠARAF ZAKON! :cool:
 

IGY

Član
oj gledao sam ovo negdje podavno
nemogu da vjerujem kako su ga sklepali
kako bi mu muda zavrnuo onim sarafima
 
Član
Schumacher je napisao(la):
joj idiota sarafi za rigips
profesionalci nema sta

Procitao sam davno citavu temu. Uglavnom taj biser od tunera je imao i svojih drugih uradaka. Primjer 240SX, postavio branik, uklopljen fino naspram ovoga 350Z sto je radio, bez upotrebe sarafa, ali ga hajvan nije znao dobro postaviti, tako da je sredina branika ispupcena, cekas trenutak kad ce odletiti i ubiti nekoga. Isplati se procitati citavu temu ;)
 
kao sto rekose,bilo vec,no svejedno ovo je nevjerovatno,treba ga u zatvor pa mu burritos trpat u supak (ovo je ideja martina lawrenca,nisam ja izmislio:lol: )
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
kao sto rekose,bilo vec,no svejedno ovo je nevjerovatno,treba ga u zatvor pa mu burritos trpat u supak (ovo je ideja martina lawrenca,nisam ja izmislio:lol: )
koji je to film,jel Blue Streak?gledao sam to,oplako:lol:
a i temu vec gledao,profi odradjeno,ja mu ne bi dao da mi sijalicu zamijeni
 
hehe,ja ba,blue strike,eee taj film sam kao mali gotivio jebi ga,kao i martina budalu.

Al mi je opo cojek u ocima pravo kad sam cuo da se u vegasu odbio fotkat se sa jadnim ratnim invalidima jer "nema on vremena za to".Tipicni crnjo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top