horor na cesti

horor na cesti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
da se najezis
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/L1akPA1BxSI&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/L1akPA1BxSI&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
 
Član
...na ovakve stvari se ne moze uticati (znam da je film, ali desava se), potrebno je shvatiti da je zivot prolazan i da je najvaznije da se ne protraci u besposlicarenju i nemaru! Niko ti ne garantuje da ces doziveti starost...:icon_smile:
 
Član
Stvarno jebena stvar......nikad ovaj film nisam pogledao do kraja.....jer je uvjek pocinjao kasno:D:D
pa da nemogu spavati;)
 
Član
Final destination 1 ova cura ih spasi i kasnije ih smrt ganja, ono kao od smrti se ne moze pobijeci, al ej dobar film, nije pfirno uradjen, uzmite, necete se pokajati ;)
 
Član
Da,da onda ina djevojka ima vizi citavog udesa,i ona zaustavi kolonu i niko ne pogine(a trebali su)i ondaih smrt proganja jedno po jedno tacno onim redom koim su trebali da poginu....jezovito i napeto
 
Član
legionar je napisao(la):
Final destination 1 ova cura ih spasi i kasnije ih smrt ganja, ono kao od smrti se ne moze pobijeci, al ej dobar film, nije pfirno uradjen, uzmite, necete se pokajati ;)

ovo je Final Destination 2 :) dobar film
 
Jeste me nalozili ovom scenom ja volim ovo da gledam, ev odmah odo do videoteke da trazim oba nastavka, tnx, pozzzzzzz
 
Član
andre306 je napisao(la):
Jeste me nalozili ovom scenom ja volim ovo da gledam, ev odmah odo do videoteke da trazim oba nastavka, tnx, pozzzzzzz

imas 4 nastavka ja mislim,zadnji je 2009 jos ga nema u videoteci ja mislim :)
 
Super Moderator
nije los ovo film ko voli ovo gledat
mojoj tetki je ovako na autoputu sa kamiona spao onaj vrag sto se kaci na brodove al onaj bas veliki plovak ogroman... znaci da se desavaju te stvari jbg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top