HONDA SZX 50s Replica Valentino Rossi (jos jedna Hondica pristigla)

HONDA SZX 50s Replica Valentino Rossi (jos jedna Hondica pristigla)

RE: HONDA SZX 50s Replica Valentino Rossi (project)

ovo sam cekao :icon_biggrin:

Sve pohvale za motor i odradjeni posao na njemu ;)

Uzivaj :cool:
 
RE: HONDA SZX 50s Replica Valentino Rossi (project)

hvala drugari na pohvalama trudio sam se ko sebi da ispane sve i eto izgleda da je uspjelo
 
Član
RE: HONDA SZX 50s Replica Valentino Rossi (project)

kako si ga sredio, svaka cast, skuter za pozelit svegami, cuvaj ga, i uzivaj u voznji:cool::cool::cool:
 
Član
RE: HONDA SZX 50s Replica Valentino Rossi (project)

Extra uradjen posao ;);) Samo lagano i kacigu na glavu :icon_smile:
 
RE: HONDA SZX 50s Replica Valentino Rossi (project)

Ljudi pomagajte:icon_sad:

Danas sam iso na tehnicki sa Hondicom i vratili me(nisam proso) zbog guvernala sto malo se teze lijevo - desno okrece, minimalno stvarno ali jbg svicarci traze dlaku u jajetu iako se to radi samo o skuteru,tj. kada guvernal pomijeram lijevo- desno na sredini kao da malo zablokira (zuljne malo unutra)ali stvarno neprimijetno,i kazu mi da moram lezajeve promijeniti na glavi guvernala,pa vas pitam jeli ko imao slicnih iskustava i tako nesto radio i jeli problem to uraditi,kolko posla tu treba i trebal mi tu neki specijalni alat za skidnje lezajeva? :icon_question::icon_question:

Svaka pomoc mi je dobro dosla :icon_smile:



Uploaded with ImageShack.us
 
RE: HONDA SZX 50s Replica Valentino Rossi (moram zamijeniti ležajeve na glavi guvernala)

:icon_confused: nije valjda da mi bas niko nemoze malo pomoc,hajmo cuneri siguran sam da je neko od vas imo slicnih iskustava ;)
 
Član
RE: HONDA SZX 50s Replica Valentino Rossi (Pomagajte moram zamijeniti ležajeve na glavi guvernala)

Lijep je skutercic sroz a i fino si ga sredio svaka cast :cool:
 
Član
RE: HONDA SZX 50s Replica Valentino Rossi (Pomagajte moram zamijeniti ležajeve na glavi guvernala)

Lijep posao si uradio sa skuterom, a evo ti slika sta trebas uraditi da dodjes do lezajeva: tvoja je:
11102010288.jpg
 
RE: HONDA SZX 50s Replica Valentino Rossi (Pomagajte moram zamijeniti ležajeve na glavi guvernala)

Mislim da se vilica mora izvuci da bi se zamijenio doljnji lezaj,a ova bolcna kad se na guvernalu izvucei odviju ove dvije matice dodje se do gornjeg lezaja.jesamli u pravu;)
 
Član
RE: HONDA SZX 50s Replica Valentino Rossi (Pomagajte moram zamijeniti ležajeve na glavi guvernala)

Da,da vidjeces kada izvuces bolcnu i skines tu osovinu
 
RE: HONDA SZX 50s Replica Valentino Rossi (Pomagajte moram zamijeniti ležajeve na glavi guvernala)

Rossi je popravljen ko curica je sada,i usput kupljen jos jedna hondica crna znaci sve isto kao i one predhodne hondice ma stroj mali sta drugo pricat,malo sam radio na njoj ali nista pretjerano, ona abd ide za BiH neka mi stari ima sta vozat evo i slaja :icon_smile:



Uploaded with ImageShack.us
 
Top