Honda S2000 Full Brush ZAVRSENA

Honda S2000 Full Brush ZAVRSENA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo ga... zavrsio sam dosad najveci projekat, dva dana rada...... kako vidite sve je brushano, samo su enke stvari CP kao sto su felge, zadnja sociva od stopki, prednji prozor i auspuh... sve sotalo je brush-ano... znam da je toony al jebiga niko ne moze postici da bude savrseno realno kada brusha citavo auto.... ima i greskica al ovo mi je prvi put da burham citavo auto pa tako...
ORG:

CHOP:
 
Član
RE: HonDa S2000 Custom FUll BRUSH

Ja bih ti dao savjet da se razumijem :lol: al itek sam skinuo ps i prochitao sam tutorial nekoliko puta i to je ok za pochetak.....Ali sudechi kako ide na slici nije loshe ;)
 
Legend
RE: HonDa S2000 Custom FUll BRUSH

Dobro nabaci nam fotke kad zavrsis projekat. Treba imat vremena bruku slobodnog da se ide u smjeru skiciranja, pa prenjet na komp, iff. Freek je dobar u tome, radio je nekoliko auta na PG, ono oci mi ostale na njima, crtao je neke koncepte. Steta sto je prestao.
 
ETO Ga Zavrsio sam.... dva dana citava rada..... ledja me bole :)) heheh znam ima gresaka al eto.. nadam se da se nekom svidja
 
Legend
A vidio, :) na istom mjestu :p

Nemogu samo dvije stvari da smjestim u prostor, auspuh i ovaj mjerac iznad retrovizora. A dobra refleksija, detalji su fino odradjeni, meni izgleda OK.

Neznam jel ti krov platneni, ili samo ofarban u crno, jer ima refleksije i na njemu. Heh pogledaj odnos instrument table na odnosu haube. Dali ga treba zakosit, gdje onda ode hauba. Neznam mozda mi se pricinjava.
 
ma ne pricinjava ti se interior je totalno OFF... :) i ja sam to tek sad skonto... jebiga previshe sam juce buljio u njega tako da nisam mogao da primjetim greske.... evo sad cu probat da odbrusham interior... pa postavim slike...
 
Legend
Eh to ti se zove Graficko sljepilo. Al fakat tako se zove bez zezanja, i nemoze se protiv toga osim da koji god duzi projekat radis moras se odmarat. Hajd postavi cim bude gotovo.
 
Evo ga zadnji update... citav INt brush-an opet nisam zadovoljan s interijerem al jebiga ne moze bolje...... eto ga
 
Legend
Da vide i ovi sa dial up.
Dobro sad izgleda, realna skroz.
Sto je neofarbas u neku hebacku boju ?

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top