Honda Prelude 2nd gen

Honda Prelude 2nd gen

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član




















Honda Prelude 2nd gen 1985 god. prepravit fabrički motor 1.9 12V sa dva karburatora,nema turbo,snaga 170 ks

ja imam takvu hondu isto 1.9 (1817 kubika) 12V dva karburatora ali 100ks :D
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
vidi prelude jest sirokaa,heh,dobra,dobra!Rado bi ja ovo vozao,vrlo rado!;)

umene je isti model prelude samo 86 godina :icon_biggrin:
široka je niska i dugačka stvorena za brzu vožnju po krivudavim cestama :icon_biggrin:
umene je malo farbana pa se razlikuje od te gore :D

 
dobra,dobra,malo je jos spustiti i bit ce jebena,ma honde su to ba,zao mi je sto se honda u zadnjih 10 godina i vise pocela ugledati na europski dizajn,gledam honde do sredine 90-ih sve su niske i siroke,a danas su sve neke visoke i ne bas siroke,pogledaj civica smao zadnjeg,iako ima mocnu linije previsok je jbg.
 
Član
kažu da će novi civic onaj sa trojim vratima biti sportskiji od onog sa 5
a preludu neću dirati kakva je takva je,kasnije uzeti kakvog civica iz vana pa vozati na njihovim tablama a ima ko može regati :icon_biggrin:

ova mi je dobra da mi je ovaku :cool:
:icon_eek:
 
Član
dobre su hondice imao sam priliku prelude vozati 20 16v sa vs sistemom motanja zasnjih tockova ( mislim da se zove vs) ide ko sam vrag malo trosi a na oci se da fino srediti imao sam koni amortizere i spirale za nju ali dugo vremena niko nije to trazio pa je sve zavrsilo na otkupu zeljeza tj. na ovoj razbijenoj sasiji
 
Član
da si se ranije javio za amortizere meni isto jedan lik reče nedavno da je za
preludu amortizere i opruge dao u željzo,ja sam odustao od ulaganja jer neradim a morao bi mnjejati sad amortizere...
sistem motanja zadnjih točkova u honde se zove 4ws (4 wheel stering)
nisam vozio al predpostavljam da je još luđa u krivnama ,u jakoj krivini u kojoj drugi mogu max 60 ja mogu sa svojom 100 ući a brže izađem još mi 13ke i sve stock na autu :lol:
 
Početnik
bmwscaner je napisao(la):
dobre su hondice imao sam priliku prelude vozati 20 16v sa vs sistemom motanja zasnjih tockova ( mislim da se zove vs) ide ko sam vrag malo trosi a na oci se da fino srediti imao sam koni amortizere i spirale za nju ali dugo vremena niko nije to trazio pa je sve zavrsilo na otkupu zeljeza tj. na ovoj razbijenoj sasiji

To je Hondin upravljacki sistem zvani 4WS.

LP,
 
Član
znam da je nekako takav naziv davno je to bilo a auto je bilo do jaja sredjeno i xtra stanje prodala se za 4000 KM
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top