Honda NSX & Honda S200 JDM

Honda NSX & Honda S200 JDM

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
jebo mater ako sam skoro vidio jebenije honde,aaaaaaah!
















































hebo majku ne znam u sta bi prije sjeo,ay caramba ne zna se koja je bolja,definitivno jedne od (necu reci najljepsih,to je gay) najebenijih hondi ikad,ma sta hondi,japanca,uopce auta...uh odoh u krajnost,joooj kako su dobre bozeeee!:icon_eek::icon_eek::icon_eek:
ajm abaut tu start krajing!:icon_cry:
 
Član
jedina zamjerka je ovaj zadnji spojler na s2000...jednostavno prevelik:icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 
edoze je napisao(la):
jedina zamjerka je ovaj zadnji spojler na s2000...jednostavno prevelik:icon_rolleyes::icon_rolleyes:


edoze druze sori sto cu ovo reci ali ne provaljuj se,ovo nije sminka,sve na ovim autima je podredjeno performansama,stoga ovako velik spojler sigurno da ima svoju svrhu.

I opet da velim,nemoj se sta uvrijediti sto sam malo direktan,ali ne diraj mi u hondu:lol:

;)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
edoze je napisao(la):
jedina zamjerka je ovaj zadnji spojler na s2000...jednostavno prevelik:icon_rolleyes::icon_rolleyes:


edoze druze sori sto cu ovo reci ali ne provaljuj se,ovo nije sminka,sve na ovim autima je podredjeno performansama,stoga ovako velik spojler sigurno da ima svoju svrhu.

I opet da velim,nemoj se sta uvrijediti sto sam malo direktan,ali ne diraj mi u hondu:lol:

;)

tek sad vidio reputaciju:lol:
btw. ja mogu auto komentarisat sa takvog gledista da se osvrcem samo na vanjski izgled,nit sam vozio ovo,nit cu vozit,pa da osjetim funkciju tog spojlera...kuzis?gledam slike i komentarisem,i znam da zadnje krilo "lijepi" zadnju osovinu za pod,bolji grip i tako to...al nisam kompetentan da ga "ocjenjujem" sa gledista voznih osobina,karakteristika i uzitka...sto se tice ovog,ne diraj mi u hondu,za mene je japanac auto,ostalo su bicikla...imao sam priliku da vozim mitsubishija galanta,neka coupe verzija,92 god,2,0 16v gsi(il tako nesto,mozda je i gti oznaka) sa 147KS,sa kontrolom tvrdoce amortizera i podesivom visinom,probao sam i g2 gti 16v,nema poredjenja...galanta ukljucis na sport,zalijepi se za podlogu,u drugoj slajdra sve do crvenog,i u trecoj okrene malo,na suhom...tako da,nema ljutnje,ja sam samo rekao svoje misljenje,a moje subjektivno misljenje prema japancima uopste,posebno nissanu,hondi i mitsubishiju je na mnogo vecem nivou nego sto sam pokazao;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top