honda civic tuned for drift 1 gp

honda civic tuned for drift 1 gp

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
evo malo se zezo oko honde ima malo greski al et pa dajte koji koment


valjal:icon_confused::icon_biggrin::icon_biggrin:




honda civic d1 gp

ovako je izgledala tek kad sam je kupio


lol







a onda sam poceo da se utrkujem i dobio ovo










drift king-speed king
 
Član
nije lose...ima gresaka,presuka zadnja guma,dimi se samo iz felge a iz gume,obrva lijeva u kockice:icon_question:svijetli nesto oko nje,valjda neon,al je to i sprijeda,pa mi nije jasno
al uz malo truda bi mogao bit extra rad;)
EDIT:kardinalna greska,jel ovo radi burnout preko daljinskog upravljanja,gdje ti je vozac,heheheh
 
EDIT:kardinalna greska,jel ovo radi burnout preko daljinskog upravljanja,gdje ti je vozac,heheheh
[/quote]



ma previse brzo vozio pa ispao na krivni
 
Super Moderator
oj sad si pokvario sa uptade... onaj stari je bolji samo probaj vozaca uvalit... a imas burnout na nasem jeziku na onoj stranici ne znam kako ide ima na forumu... identicno ko na digimods.uk samo na nasem

P.S. ja nikad ne radim po tutorialima :D
 
lose jbg,nemoj se jezditi,ali gresaka ko u prici;boja prednjeg branika i praga ne odgovara ostatku karoserije,sam prednji branik je dosta mutan,bad look lose uradjen (trebao si smudge toolom preci preko tog bad look-a na lijevom faru,preostra crta (ubise pikseli)),stakla prelose zatamnjena,dim totalno nerealan (dimi se iz felge,zar nije guma ta koja se dere i stvara dimnu zavjesu),naprijed ispred desnog fara neki cudni "neon" ,kao i cudna bijela pozadina oko auta i onda taj spojler nazad koji uzasno stoji ovom civicu,a i perspektiva mu ne odgovara.

sori sto sam te izruzio ali bi do sad trebao puno bolje raditi,radis vec nekih par mjeseci sigurno jbm:)

ajd sljedeci put potrudi se malo vise i budi strpljiv i precizan,kad selektiras zumiraj na 200% bar.

radije nemoj postat na forum ovako lose radove,imao sam i ja dosta losih radova,ali za njih samo ja znam.

i jos jednom,nemoj se naljutiti sad,dajem ti savjete samo;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top