Honda Civic D15b2 :D by Cale

Honda Civic D15b2 :D by Cale

Član
Evo doslo vrijeme da predstavim svog klupskog kolegu,i njegovu vozilicu..
Dakle rijec je o eg-u 92godina d15b2 90ks,dosla iz Mostara u katastrofalnom stanju...
Prije 15-ak dana motor komplet osvjezen posto je bio pred smrt,na autu su seriski amortizeri za eibah crvenim oprugama izduvna grana fi55 srednji protocni lonac i nazad yap style,unutrasnjos ful standard samo momo volan i skunk2 rucica mjenjaca :D
evo par slika pa da lagano otvorimo temu :D











Danas namontirani novi tockovi na plavu ljepoticu,neke 15-ke ronal puno sitnih krakova sa gumama 195/45 zr15.....
Bice vise slika do kraja dana samo da prebacim na racunar i postavljam,do tad
Vatatatatata !!!! ;)
 
Član
Gledao sam ja ovu Hondu kad sam isao na more u septembru kad je bio street race. Stojala pored ceste, bas je ogavna bila. Al fin autic ispade...
 
Član
ma bila je katastrofa gola ... neke ats bile na njoj...ma nista tuta bugarin....da vidis sad kako izgleda kad smo prave fele nabacili..ma prsti perije :D
 
BHT Ovisnik
nisam znao da je toako losa bila,ako je to ona sto je bila od radnika u vulkanizera Safe ? Inace fina honda,jedna od mojih nadrazih,nesuđena:cool:
 
Član
Jeste to je ta bila je bas u kurcu seleni losi motor deknuo na autu ima 2 tube sillikona bijelog,gdje god je stigao stavio je silikon...c.c.c.
 
Član


Evo par slikicca kako su tekli radovi na motoru i na trapu,pa su legle nove feluge...

























 
Član
Lijepo sjele ove felge, i fino je spustena. I ti svoju gledaj da ovako spustis, podhitno...
 
Top