Honda Civic 1988

Honda Civic 1988

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ryu

Član
pokuso sam da napravim sto manje gresaka
ove dvije gornje slike su: desno - sa rucno crtanom karambolkom i lijevo - racing verzija (izgubio sam inspiraciju i nije mi se dalje radilo) ;)
original - http://www.netcarshow.com/honda/1988-civic_hatchback/1280x960/wallpaper_01.htm

[attachment=5311]
 
Član
Uopce ne poklanjas dovoljno paznje detaljima,sve ti je nekako kockasto,oko blatobrana moras sto vise klikova praviti sa polygonal lasso kako bi to na kraju izgledalo okruglo,tako i kod ostatka vozila,priblizi sebi sliku sto vise i tacu po tacku radi,imam osjecaj da ti ovo sve u zurbi radis! Moras jos dosta toga popravit! Posveti se sto preciznijem radu i sto vise detalje gledaj!
 
da tacno tako previse kockasto al da ne kritikujemo samo lijepa je honda i odabir boja i sve to samo kockice probaj da to radis sa vise paznje i vremena
 

Ryu

Član
ok,kritika je uvijek dobrodosla !
ali ja se ovim bavim tek sedmicu dana,pa ne moras odma taj stav zauzet "nista to ne valja" ;) to je isto ko da trener karate-a nekome ko trenira sedmicu kaze "nemas pojma,bolje ja radim od tebe" :)
gledo sam neke ranije radove ostalih v-tunera sa foruma,pa niste ni vi odma postali majstori...ti si na jednom radu dosta paznje dao "detaljima" stavljo odsjaj na svjetla,a felge si zalijepio od "papira",a tad si sigurno imo vise iskustva nego ja ovu sedmicu dana
ja vise volim krupnije stvari gledat nego detalj ;) valjda cu se popravit sljedece sedmice,pocinjem radit jednu Hondu CRX,pa cu onda jednog Audia,probacu na detaljima poradit
 
Član
Niko nije rekao da neznas rad,a to sto ti ne prihvatas kritike to je nesto drugo,ma kako hoces,htio sma ti nekoliko savjeta dati,ali haj ti to ionako znas najbolje!

poz
 
Outrage je napisao(la):
Uopce ne poklanjas dovoljno paznje detaljima,sve ti je nekako kockasto,oko blatobrana moras sto vise klikova praviti sa polygonal lasso kako bi to na kraju izgledalo okruglo,tako i kod ostatka vozila,priblizi sebi sliku sto vise i tacu po tacku radi,imam osjecaj da ti ovo sve u zurbi radis! Moras jos dosta toga popravit! Posveti se sto preciznijem radu i sto vise detalje gledaj!

od koga si ove kritike primio da ih sad dalje dajes? :)
 
Član
freek de se malo pohvali... totalno smo zaboravili ko je ovdje glavni... :D posto odavno nisi nista uradio... :)
 

Ryu

Član
Outrage je napisao(la):
Niko nije rekao da neznas rad,a to sto ti ne prihvatas kritike to je nesto drugo,ma kako hoces,htio sma ti nekoliko savjeta dati,ali haj ti to ionako znas najbolje!

poz

heh,nisam reko da ne prihvatam savjete ! ono sto sam otprilike htio reci je da se sjetis svojih radova nakon sedmicu dana bavljenja vt-om,pa da ne budes tako strog prema drugima ;) nemoj se odma ljutit
ja kad bi komentariso druge radove reko bi "dobro ti je ovo,svidja mi se ovo..." pa bi na kraju reko "obrati malo vise paznje na to i to"
al dobro svako ima svoj nacin ;) bez ljutnje
 
Član
Ryu je napisao(la):
Outrage je napisao(la):
Niko nije rekao da neznas rad,a to sto ti ne prihvatas kritike to je nesto drugo,ma kako hoces,htio sma ti nekoliko savjeta dati,ali haj ti to ionako znas najbolje!

poz

heh,nisam reko da ne prihvatam savjete ! ono sto sam otprilike htio reci je da se sjetis svojih radova nakon sedmicu dana bavljenja vt-om,pa da ne budes tako strog prema drugima ;) nemoj se odma ljutit
ja kad bi komentariso druge radove reko bi "dobro ti je ovo,svidja mi se ovo..." pa bi na kraju reko "obrati malo vise paznje na to i to"
al dobro svako ima svoj nacin ;) bez ljutnje


Kratko jasno,svaki je bolji od tvog!!!

A freek mani se foliranja idi pregledaj radove sto imas da idemo dalje!Nemoras se u svaku temu ukljucivati,kako bi se uzdizao!
 
Član
Outrage je napisao(la):
Uopce ne poklanjas dovoljno paznje detaljima,sve ti je nekako kockasto,oko blatobrana moras sto vise klikova praviti sa polygonal lasso kako bi to na kraju izgledalo okruglo,tako i kod ostatka vozila,priblizi sebi sliku sto vise i tacu po tacku radi,imam osjecaj da ti ovo sve u zurbi radis! Moras jos dosta toga popravit! Posveti se sto preciznijem radu i sto vise detalje gledaj!

Sta je to ovdje lose???

Samo sam ti rekao na sto moras obratiti paznje,na cemu moras sto vise raditi da bi to licilo na nesto!Nit sam te vrijedjao nit sam te napado,samo sam ti rekao sta moras raditi drugacije! A ako ce tebi bit lakse ja tebi mogu rec "odlican rad" ali mislim da ce ti ovo jos manje pomoci! Al kako hoces!
 

Ryu

Član
Freek tamo napise "svidilo mi se ovo,ovo je dobro...a ovo ti ne valja,nisi dobro ovo i ono"
mogo si rec da barem nesto valja,a ne da je sve kockasto :(
I ne znam sta ce ti ovakav komentar "svaki je bolji od tvog" isto ko da hoces neku svadju il tuchu,pa gledas da nekog ponizish !
reko sam bez ljutnje i da cu radit na detaljima vise...a ti opet "ti najbolje znas...kako hoces" itd
;)
 
Član
Necu ja nikakavu svadju,fino sam ti napisao sta mi se ne svidja i sta trebas popravit,a ti si na to burno reagovao,sto mi se ne svidja nikako i smeta mi! Prema tome,ja necu vise tvoje radove komentarisati,izvini sto sam se uopce i mjesao! Sretno u daljem radu!
 

Ryu

Član
ok,ako je burna reakcija bila to sto sam reko da se svako treba sjetit svojih pocetaka i ne biti prestrog prema pocetnicima...
al da ne ulazim u svadju
 
evo i ja da prokomentarisem dok vam se glave ne usijaju od vrucine...
:)
boje su super. svidja mi se ideja za branik ali previse vuce ka vozacu.. bije lijepo centriran..
felge nisi uzeo sa dobrom perspektivom tako da realno nikako ne izgledaju posto nisu legle kako treba.
ali vjeruj mi, za pocetnika ovo je extra rad..

Outrage:
ne uzdizem se ja.... za moje uzdizanje ima mjesto i vrijeme, a tada ti sigurno nisi tu! :):)
 

Ryu

Član
felge mi nikako ne mogu da lijepo ulegnu,koji god da auto radio...ne mogu nac odgovarajuceg donatora,a kad stavim sliku samih felgi,nikako da je uskladim sa gumama i autom,al valjda cu to popravit...a karambolku sam bez ikakvog razloga na brzinu ubacivo,pa se to odma moze i vidjeti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top