Honda Civic 1.6 16V Konacno da parkiram :D

Honda Civic 1.6 16V Konacno da parkiram :D

Član
Naslo se malo vremena da se slika Japanac, slike nisu bas nesto al et da se zna jer vidjam puno chunera po gradu :lol:

Znaci Honda je 1.6 16V 79KW, kako pise u Saobracajnoj :123: Sto se tice auta slucajno sam nekako uzeo i nisam pogrijesio. Ocuvano je ima nekih par sitnica koje se trebaju popraviti al to otom potom.

fgaxj0yeaghxl5m10y.jpg



eqwgjpu89ev12vaxwkms.jpg



vmnwtgtjfbp891f1vfdz.jpg



am5f2eym4js3z7o90mq.jpg





653vn76ptcfhh4w9qi9.jpg
 
joj joj, ko joj je ovo "toniro" zadnje stopke, razrijedjivac u ruke i skini to ako boga znas.

od rodjaka Honda, najocuvaniji Civic kojeg sam ja uzivo vidio, bar je bio ::cool:

i de ofarbaj taj blatobran
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
joj joj, ko joj je ovo "toniro" zadnje stopke, razrijedjivac u ruke i skini to ako boga znas.

od rodjaka Honda, najocuvaniji Civic kojeg sam ja uzivo vidio, bar je bio ::cool:

i de ofarbaj taj blatobran

dobro stari moj ako ti mislis da ce biti tako bolje skinut cu ;)
 
Član
fina honda, mislim da sam te vidio u tuzli, sjecam se jer imas ove crvene obruceve na felama, kao sto je i na mojim:cool:
 
Ma stari moj, jedno je tonirat, drugo je ofarbat stopke :) ovo meni djeluje ko da je ofarbano obicnim, ne transparentnim sprejem. I steta sto nije vise zakucana ko prije, al dobro, bar je udobnije :cool:
 
Predobra hondulja,ja sam se vozio u njoj i mogu reci da me jos vrat boli kako honda zakucaje u sjediste ;)

Jel moguce da sam te vidjao na onom parkingu za kamione one spedicije kod pruznog prelaza na ljubacama:icon_question:

sretno alene ;)
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
Predobra hondulja,ja sam se vozio u njoj i mogu reci da me jos vrat boli kako honda zakucaje u sjediste ;)

Jel moguce da sam te vidjao na onom parkingu za kamione one spedicije kod pruznog prelaza na ljubacama:icon_question:

sretno alene ;)

Tu radim stari i Hvala :D

erol_brcak je napisao(la):
Ma stari moj, jedno je tonirat, drugo je ofarbat stopke :) ovo meni djeluje ko da je ofarbano obicnim, ne transparentnim sprejem. I steta sto nije vise zakucana ko prije, al dobro, bar je udobnije :cool:

Ma mene te stopke ne bodu u oci i nesmeta mi nesto posebno... ali cu da probam da ih ocistim. Svi mi volimo da nam je auto zakucano za zemlju, ali ako cu ga ja "zakovati" onda nije u voznom stanju :D Sad su sportske opruge i ja zadovoljan :cool:

Ostalima Hvala

Drago mi je da vam se svidja ;);)
 
Član
dellas je napisao(la):
Lepa honda, ako bi vec tonirao po meni joj najbolje stoje crveni stopovi, srecno:cool:
[/quote

Za sad nemam ni vremena ni volje da se igram oko toga, ali kad budem potrudit cu se da izaberem najljepse vi predlazite :lol::lol:
btw hvala :icon_smile:
 
Član
dobra dobra, poslusaj erola ocisti stope :icon_smile:

po meni trebalo bi malo u pod.. ja svoju sutra ili prekosutra spustam.. dok uhvatim vremena.. :D
 
Član
Odlicna,imao prilike da je vidim i zamalo kupim,bas je ocuvana:cool: Sve nas je vise, 4tih generacija :icon_biggrin:
 
Top