honda by addo

honda by addo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo i od mene jos nesto, nije kao .noke-ov ali ja sam zadovoljan! Ima greskica ali... valjda cu nauciti nesto od tog!

stock:


PS:
 
Član
Hondin je motor! Radio sam i na njemu nesto, ugradio cip i sad ima 220KS, ali se to ne vidi to mi je na kompu!:)
 
Član
svaka cast za hondu, nije losa... samo jedan mali problem felgama i farovima... dobro su sjeli, al se primjeti razlika, tj da su mijenjani. kvalitet slike i sl stvari te zezaju...
 
Član
Postujem kritike! Sj.... sam se s farovima dok sam ih nekako "ugurao", nikako nisu odgovarali a meni se svidjeli i morao sam ih staviti! Felge sam nabrzinu nesto postavio ali trebao sam jos malo razmisliti! Kvalitet slike sam namjerno smanjio na minimum jer mi je dial-up i trajalo bi citavu vjecnost dok je upload-am!
 

Ryu

Član
s obzirom da se ne bavis vt-om dugo extra rad
da su Remblender il Noke imali ovakvu ideju za bg rad,gdje bi mu kraj bio ;) dobro Remblender nije puno vremena mogo posvetiti radu...
dobro mu je "sjeo" donji dio karambolke od Audi S5 ;)
cuj fordov motor,Honda pravi atmosferske motore sa "malom" zapreminom koji imaju konjskih snaga vise od V6 motora fordovih i evropskih auta,i onih sa turbinom ;)
 
Legend
hehe
ajd kad me vec spominjes da ti dam koji savijet, pa da u buduce pazis na neke sitnice :)

po meni.. ovo uopste nije lose, jako dobra zamisao, svidja mi se ideja, dosta promjena na autu,znaci dosta ulozenog truda i vremena, stim da..
prije svega bodu me u oci ove gume/felge tj ova "supljina" koja se vidi iza gume (znaci nema unutrasnjeg blatobrana :p heheh)..
drugo zadnja guma/felga ne stoji bas najbolje, pogledaj malo kod auta kako stoji i pod kojim uglom, pa i to popravi..
pokusaj da stavis malo sjene preko tockova, da realnije izgleda.. zatim ova boja je malo prejaka za pozadinu..

sve u svemu nije lose uopste, samo radi i svaki sljedeci rad ce biti bolji vjeruj :)
 
Ma kakav fordov motor dje je fordov motor bolji od hondinog heh samo se salis. Dobar rad imam par zamjerki na farove i na zadnu gumu al ni ja bolje ne bi uradio.Dobar rad ......
 
Član
@.noke: Supljinu sam "dobio" prilikom spustanja i smetnuo je i kasnije sam i zaboravio na nju! Cijenim tu pomoc i u svakom slucaju cu gledati da sljedeci radovi budu puno bolji! Kao npr. tvoja honda, svidjela mi se pravo i moj rad jos nije ni blizu tvojih ali mi treba ovakvih savjeta jer jos uvijek ne znam sve "cake"! Hvala svima na komentarima!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top