Honda Accord Type S

Honda Accord Type S

Član
Ovo je moja mala honda

Godiste 2012
Motor 2,4Vtec
201hp
240N-m
0-100 7,5sec
top speed 255km/h
Tezina 1650kg
large_251935-2447563.jpg

large_251935-2647807.jpg
large_251935-2382823.jpg
large_251935-2447555.jpg
 
Član
dobra honda ,svidja mi se sto je bijela , no de mi reci hocel bit kakva festa (nasa) u landskruni za påsk??
 
Član
koji auto kruh te dragi, ja sam imao priliku da probam mitsubishi eclipse 2.4 i vidio sam kako otkida, siguran sam da honda ide bolje, a i sto se izgleda tice za klasu je ljepsa:cool:
 
Član
BART je napisao(la):
dobra honda ,svidja mi se sto je bijela , no de mi reci hocel bit kakva festa (nasa) u landskruni za påsk??

Ma bjelo je najljepse :D Neznam ti ja nista za to reci jaran ja nisam ugradu za påsk tko da neznam mada trebalo bi sigurnod a bude

ArminM je napisao(la):
koji auto kruh te dragi, ja sam imao priliku da probam mitsubishi eclipse 2.4 i vidio sam kako otkida, siguran sam da honda ide bolje, a i sto se izgleda tice za klasu je ljepsa:cool:

Ma jarane nije on ni blizu ovo je luda 2,4 dosta auta imam problema sanjom narucito na autoputu

Volvo S40 T 220 konja nemoze ni blizu mene
Honda civic type R novi model 130-220 ostane iza mene odprilke pola duzine auta
Bmw 328 E46 podaleko iza mene
Tako da bas dosta auta sto nemogu ni blizu i ako imaju vise konjski snaga od honde
 

EE9

Član
Dobrodošao! ;)

Accord ti je super...a inače meni ne postoji HONDA koja mi se ne sviđa! :D
Samo moram te malo "naružiti" za ove malo "pretjerane" performanse....ubrzanje i krajnja brzina su:

http://www.auto-types.com/honda-accord-24i-executive-4-doors-sedan-6-speed-manual-2718.html#
 
Član
Japanac je napisao(la):
Ovo je moja mala honda

Godiste 2012
Motor 2,4Vtec
201hp
240N-m
0-100 7,5sec
top speed 255km/h
Tezina 1650kg


sta si to joj radio pa ide tako?? evo fabricki podaci.

Topspeed
227 km/h
Acceleration 0-100 Km/h
8,1 s
 
Član
AnDel je napisao(la):
prelijepa honda, odlican motor...auto za pozeliti :cool:

Jos samo krlia i letim hehe;)

xzone je napisao(la):
Japanac je napisao(la):
Ovo je moja mala honda

Godiste 2012
Motor 2,4Vtec
201hp
240N-m
0-100 7,5sec
top speed 255km/h
Tezina 1650kg


sta si to joj radio pa ide tako?? evo fabricki podaci.

Topspeed
227 km/h
Acceleration 0-100 Km/h
8,1 s

Manje vise fabricke informacije nikad nisu tacne
Ja sam je licno probo i ispod 8sec ide svaki put .Imam jednog jarana sto ima passat ccc 2009 godiste automat i njegov treba da uradi od 0-100 za 7,6sec ali dosada kako smo se trkali do 100km/h svaki put ga uzmem
Sto se tice dostizne brzine 227km/h nije tacna ja sam neki dan na autoputu probo je 255km/h i to moglo je vise ali blokirano na 255 tako da zasto su samos tavili 227 km/h neznam . Stvar je u tome isto da na internetu tos to pise taj proformenc to je uzeto sa one time iz 2010 godista umene ova ima malo facelift i jednim djelom je laksa isto

Dok imadnem vremena i sad dok mi ove nove gume dodu pa cu da snimim jedan pa ko nevjeruje nek se uviti:D
 
Član
OmO je napisao(la):
Prelijepa Honda, imas li nekih planova za nju ili ces je ostaviti ovakvu ?

Pa zasada ce bit takva kakva jeste nisam nist mislijo mijenjati posto imam garanciju na njoj mada vidjet cu kako ce bit .Ako je zadrzim jos koju godinu onda najvjerovatnije cu kompresor da ugradim malo da je spustim i mozda krilce nazad da stavim sto se zove Mugen R .
Kontam je prodavat mozda sad naljeto za nesto malo jace ali jos nista nije sigurno

large_251935-2701598.jpg
Nove felge su tu ;) Ako bude sve kako treba u petak bi trebalo sve da bude gotovo i postavljeno na auto:icon_smile:
 
Član
Video 0-220km/h

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=QsyR76nv7Lc&list=UUm3_Fj8bxR9IfmUCUwE2x3g&index=1&feature=plcp[/video]
 
drago mi je da je na forum dosla ekipa iz svedske,sa svojim autima ;)

prelijepa honda jos 2012 godiste,nemam rijeci,nek te dobro sluzi :123:
 
Član
Tvrdoglavi :D Hvala puno ma ima nas i ovdje pomalo mozda ne puno ali dovoljno hehe
Ma honda je super nemogu se pozlaiti ide ko zmaj a jos glanjc nova :D kad joj istekne garancija najverovatnije leti i kompresor unutra :D Ako je ne prodam do tada heheh
 
Top